pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Знания на экспорт

Вывоз продукции за границу и закупка товаров у зарубежных производителей — сегодня это значительная статья доходов многих отечественных компаний, сумевших наладить связи с иностранными партнерами. Но получать гарантированную прибыль за пределами страны невозможно без расширения горизонтов общеобразовательной и профильной подготовки «специальных» кадров — менеджеров внешнеэкономической деятельности, компетенция которых не ограничивается знанием законов импорта и экспорта.

• докладніше

Робочих пропозицій стає менше: кого шукають роботодавці

 Протягом останнього місяця літа, загальна кількість пропозицій роботи в Україні знизилося на 4%

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

«Крепче за баранку держись, шофер»


«Крепче за баранку держись, шофер»
У свідомості пересічних громадян завдяки кінофільмам професія водія сприймається як романтична, безтурботна, сповнена різних пригод. Насправді це відповідальна, важка, сповнена постійного ризику і психологічного навантаження, та водночас, почесна професія. Водії складають вагому частку персоналу галузі. Попит на них є постійним і зумовлений кількома чинниками. По-перше, це стан автотранспортної галузі в Україні. Згідно статистики, майже 40% усіх вантажів та 80% пасажирів перевозяться автотранспортом. Про перспективи і серйозність галузі говорить стратегічно вигідне географічне розташування держави (транзитна територія в напрямку: Європа — Азія, Балтія і Скандинавія — Балкани, Туреччина) та декларації найвищих посадовців про всебічний розвиток транспортної інфраструктури та збільшення транзиту територією України. Свідченням цього є будівництво автобану Київ — Одеса та інтенсивний ремонт решти доріг. По-друге, це зарплатня. В цьому секторі вона має пристойний рівень (особливо в м. Києві, де традиційно попит перевищує пропозицію). Основні проблеми, перед якими постають іногородні водії — це неналежне знання Києва, відсутність навичок водіння в переповненому автомобілями місті та проблеми з житлом. Тому організації, що наймають на роботу, намагаються вирішити житлову проблему, а Київська адміністрація планує розв’язати проблему незнання Києва і правил водіння у великому місті системою іспитів. Робиться це виключно для збільшення безпеки руху та культури обслуговування.


основні вимоги до вакансії за 2004 рік


Аналіз оголошень свідчить про найбільший попит на пасажиро- і вантажоперевізників. Враховуючи недостатній розвиток пасажирських маршрутів і високі темпи зростання будівництва, промисловості та сфери послуг у столиці, попит на ці вакансії продовжуватиме збільшуватись. За рівнем оплати привабливою є професія дальнобійника-міжнародника, але і вимоги відповідні: закордонний паспорт, міжнародні права та Шенгенська віза, досвід роботи в Європі від року. Особливий попит на водіїв, власників авто (в ідеалі ще й зі свідоцтвом реєстрації приватного підприємства): вони заробляють самі і дають заробити роботодавцю. Проаналізувавши стан речей в галузі, можна зробити висновок: все, що пов’язане з автотранспортом, має довготривалу перспективу. Свідченням цього є значний ажіотаж на вступних іспитах до ВНЗ автотрансу.


рівень зарплат водіїв різних категорій
 
Микола МайстрюкЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту