pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

"Мвампозвоним" - уже отказ?

  Учавствовавшие в опросе представители кадровых служб и работодатели, сообщили, что только 38% среди них сообщают кандидату об отказе, объясняя его причины.

• докладніше

Скасування середнього заробітку мобілізованим громадянам – які нюанси цього рішення?

  15-го липня Президент підписав закон, який передбачає внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин, а вже 19-го липня Закон вступив у силу. Окрім звільнення роботодавця від збереження середнього заробітку мобілізованому працівнику, цей закон запроваджує ще деякі нововведення на ринку праці, про які поговоримо далі в статті.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Виставка кращих досягнень


Виставка кращих досягнень


«Людство вступило в той період, коли зміни ідей, знань і технологій відбуваються значно швидше, ніж в житті. Тому здатність сприймати інновації, брати участь в їх розробці та впровадженні стає необхідною передумовою успішної діяльності як окремої людини, так і держави в цілому», — ці слова президента Академії педагогічних наук України, академіка В. Г. Кременя на відкритті Другої виставки-презентації «Інноваційні технології навчання» стали лейтмотивом міжнародної освітянської експозиції, що була організована Міністерством освіти і науки України, Академією педагогічних наук і виставковою фірмою «КАРШЕ».
Виставка кращих досягнень
Алла ДВЕРНИЦЬКА, поєднує роботу банківського працівника та страхового агента


В київському Експоцентрі «Олімпійський» передові освітні технології презентували провідні навчальні заклади країни, обласні (міські) управління освіти, міжнародні освітні програми, видавництва, підприємства, фірми, установи, професійні видання — усього 150 учасників з Київщини, Миколаївщини, Полтавщини, Луганщини, Донеччини та Харківщини. Зокрема, інноваційні розробки щодо вдосконалення викладання методики дисциплін управлінського циклу представляли Науково-методичні центри вищої, середньої та професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України, Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти Сумської області спільно з компанією «Хенкель Баутехнік» (Україна) та ДФ «Кнауф-маркетинг», Навчально-методичний центр Вінницької області, а також Навчально-методичний центр «Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні». Освітянські послуги щодо навчання за кордоном пропонували Американська Рада з міжнародної освіти ACCELS, компанії «Фієста-Тур», «НалС-Тур», «STI-Україна».
Виставка-презентація стала змістовною подією не лише для педагогів: експозицію мали можливість відвідати усі охочі. Робота експозиції була надзвичайно насиченою: протягом трьох днів відбулося 55 «круглих столів» та семінарів за участю керівників і провідних фахівців Міністерства освіти і науки України, науковців Академії педагогічних наук. Тематика найактуальніша — інноваційні розробки та досягнення у реформуванні навчального процесу відповідно до рекомендацій Болонської декларації, показ комп’ютерних програм, обговорення навчальних посібників...
Підвищенню якості освіти покликані послужити: навчальний програмно-технічний комплекс на базі інтерактивної дошки (розробка компанії «Квазар-Мікро Техно»); мультимедійне обладнання і технології («Медіа тек» та «ITM»); виробництво і технічне обслуговування навчальних комп’ютерних комплексів колективного користування («Електронмаш»); захисні пристрої від негативного впливу електромагнітного випромінювання («Спінор Інтернешнл»). Обладнання «під ключ» повнофункціональних навчальних аудиторій, лінгафонних та мультимедійних класів, інтерактивного навчання і відеоконференцій та презентацій пропонувала фірма «Литер»; корпорація «Парус» — програмне забезпечення учбових закладів; «Microsoft Україна» — використання програми Microsoft у навчанні.
Виставка кращих досягнень Севастопольський національний технічний університет та підприємство німецької компанії «Festo», що спеціалізується на виробництві гнучкого лабораторного обладнання, презентували робочу лінію, що до-зволяє моделювати різні етапи виробничого процесу, а також навчальні системи з промислової пневмо- та гідроавтоматики, програмне забезпечення, технічну літературу та навчально-методичні матеріали. Оргкомітетом виставки започатковано проведення конкурсу інноваційних робіт за номінаціями: інноваційні технології у навчальному процесі, інновації у вихованні молоді, інновації у післядипломній освіті, сучасні технічні засоби навчання, наочно-лабораторне обладнання, учбові прилади і меблі. Переможцям присвоєно звання «Лауреат конкурсу».
Як зазначив перший заступник міністра освіти і науки України А. М. Гуржій, такі ви-ставки необхідні, адже сьогодні ми переходимо до якісно нового стану суспільства — «суспільства знань», яке продукує саме освіта. Тому розгляд питань, пов’язаних з впровадженням нового покоління методичних, дидактичних засобів навчання, інформатизації, надто важливий і актуальний. Інноваційні методи дозволяють підняти навчання й освіту на якісно новий рівень, забезпечуючи рівноправний доступ до освіти. Такі виставки створюють широке поле для дискусій і обміну досвідом працівників системи освіти, сприяють впровадженню нових підходів і технологій в педагогічний процес.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту