pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Что делать если конкуренты переманивают сотрудников?

 Любой работодатель может столкнуться с ситуацией, в которой конкуренты переманивают сотрудников. Конкуренты предлагают работу лучшим из лучших, мотивируя зарплатой выше, чем на данный момент. Что делать, если вы узнали, что ваших работников переманивают конкуренты? Как вести себя соискателю, которому сделали лучшее предложение конкуренты?

• докладніше

О том, как прощаться с коллегами

 Если ваша работа в компании подходит к концу, не расстраивайтесь, лучше позаботьтесь о том, чтобы уйти достойно. А это значит, что нужно уметь попрощаться правильно с коллегами и передать свои дела своим приемникам. Сегодняшняя наша статья о том, как правильно уходить с рабочего места после увольнения.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Новий формат ПТУ


Новий формат ПТУ


«Особливість сучасних професійних училищ — кардинальна перебудова громадської думки щодо ПТУ. Сьогодні наші випускники мають престижні професії, стовідсоткові гарантії працевлаштування та перспективи кар’єрного росту. Час плине і приносить позитивні зміни в сферу вітчизняної освіти».

Новий формат ПТУ
Лада ВОЛОШКОВА переконана, що ставлення українців до статусу «ПТУшника» суттєво змінилося на краще

-
Такі висновки легко зробити, виходячи з історичних фактів. Наше училище було засновано в 1923 році на базі заводу «Ленінська кузня» для підготовки слюсарів та ковалів, — розповідає Лада Волошкова, заступник директора з навчально-виховної роботи міжрегіонального вищого професійного училища зв’язку.— А з 1970 року активно розпочинається підготовка спеціалістів для галузі зв’язку. Так технічний прогрес спонукав освітян розробити методики навчання нових професій для того часу. Спочатку училище готувало лише телефоністів, а згодом було впроваджено навчання операторів відділень зв’язку.


-
За якими спеціальностями відбувається сучасний набір слухачів?
-
На базі 9 класів, з терміном навчання 3 роки (отримання повної загальної середньої освіти): оператор зв’язку, касир банківських установ, контролер ощадбанку, секретар керівника, слюсар механоскладальних робіт, слюсар-ремонтник. А от на базі 11 класів, з терміном навчання 1 рік, спектр спеціальностей суттєво розширюється: оператор поштового зв’язку, оператор електрозв’язку, адміністратор, секретар керівника, оператор комп’ютерного набору, обліковець (реєстрація) бухгалтерських даних, кабельник-спаювальник, електромонтер лінійних споруд телефонного зв’язку та радіофікації, радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури, радіомеханік з ремонту електронного устаткування, агент з туризму, екскурсовод.


-
Легко працевлаштуватися вашим випускникам?
-
Переважна більшість наших учнів одразу знаходить роботу, здобуває досвід, а потім продовжує підвищувати рівень кваліфі-кації. Менша частина прагне спершу здобути вищу освіту, а вже потім працевлаштовується за фахом. У будь-якому разі базова освіта в сфері зв’язку залишається стабільно затребуваною на ринку праці України.


-
Чи мають пільги ваші випускники при вступі до ВНЗ?
-
В першу чергу, всі випускники мають право продовжити навчання в училищі за третім ступенем, тобто отримати вищу освіту першого рівня, за спеціальностями: організатор поштового зв’язку (молодший спе-ціаліст) та діловод (молодший спеціаліст). Термін навчання — 1 рік. При бажанні молодої людини та високих оцінках зі спеціалізації ми направляємо випускників до ВНЗ на бюджетну форму навчання. Тому, я вважаю, сьогодні не існує жодних перешкод для тих, хто прагне здобути нові знання та досягти високого професіоналізму.


-
Факт, але декілька років тому в сферу зв’язку молодь йшла без оптимізму. Сьогодні ситуація змінилася?
-
Стабільний набір слухачів був в училищі завжди, але за останній час популярність галузі зв’язку стрімко зросла. Нині у нас навчається 1030 учнів. Я думаю, що ситуація змінюється на краще передусім за рахунок змін в масштабах країни. Зв’язківці працюють в сучасних, комфортних офісах, мають новітнє технічне забезпечення, володіють базовими знаннями з економіки та отримують достойну заробітну плату. Велику роль зіграло й державне забезпечення навчальних закладів. Ми маємо в розпорядженні 9-типоверховий учбово-побутовий комплекс, власний культурний центр та музей. Усі учні отримують стипендії та забезпечуються в разі необхідності гуртожитком. Стабільність і піклування про всі сторони розвитку люди-ни — основна перевага нашого закладу.


-
Часто-густо після «тепличних умов» навчальних закладів молоді люди повільно звикають до реальних обов’язків. Чи є в програмі навчання практичні заняття?
-
Специфіка нашої методики навчання — органічне поєднання теоретичних знань та практичних навичок. Тричі на тиждень з учнями працює майстер і на практиці закріплює всю отриману в аудиторії інформацію. Тому наші випускники не потребують адаптації в реальних робочих умовах і можуть одразу розпочинати виконання своїх профе-сійних обов’язків.


-
Хто викладає практичні заняття?
-
Більшість майстрів прийшла до викладацького колективу після набуття тривалого робочого стажу, але є серед майстрів і молоді спеціалісти, які закінчили наше училище, потім здобули вищу освіту і повернулися, щоб викладати. Я переконана, що українська освіта досягла рівня відповідності часу, коли молодий спеціаліст володіє тим багажем знань, яких вимагає сучасність, і може передати ці знання своїм наступникам.


-
Яким Ви уявляєте сучасного спеціаліста-зв’язківця?
-
Енергійна, цілеспрямована молода людина, яка знає не тільки, чого прагне, а й у який спосіб може цього досягти. Радує те, що наше наступне покоління буде на рівень вище за нас.


 
Марина ДОЛИНЕЦЬЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту