pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Київські волонтери знайшли несподіваний спосіб заробітку

 Ви знали, що група київських волонтерів виготовляє найдорожчі в світі брелоки? І виготовляються вони… з уламків збитого російського літака. За кожен брелок волонтери просять щонайменше 1 тис. доларів, а зароблені кошти вони витрачають на придбання дронів для нашої армії. Всього лиш за два тижні вдалося реалізувати брелоків на суму 400 тис. доларів. Розказуємо, як так сталося.

• докладніше

Київські ресторани McDonald's відновлюють роботу

  Пресслужба компанії сповістила радісну новину для своїх фанатів: мережа швидкого харчування відновлює роботу своїх ресторанів у столиці та на заході України. Ця новина буде також корисною тим людям, які шукають роботу в сфері громадського харчування.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Конкурс бізнес-планів


Конкурс бізнес-планів


Вперше в межах VІ Всеукраїнського конкурсу «Молода економіка» недержавний аналітичний центр «Інститут реформ» оголошує конкурс бізнес-планів.
Взяти участь можуть молоді люди віком до 35 років, які бажають започаткувати або розширити власний бізнес. Бізнес-план подається державною мовою обсягом не більше 15 сторінок формату А4 (шрифт Times New Roman, 14 розмір, інтервал між рядками – 1,5).
Він має містити опис проекту, його мету і задачі, ресурсне забезпечення, опис унікальності продукції або послуги, механізм реалізації, план маркетингу, організаційний та фінансовий плани. Оцінювати конкурсні роботи будуть за такими критеріями:
  • Логіка та повнота викладу змісту проекту.
  • Самостійність, оригінальність та новизна бізнес-плану.
  • Обґрунтованість та можливість реалізації.
Останній термін подання матеріалів — 1 листопада 2005 року (за новинами конкурсу слідкуйте на сайті інституту: http://www.ir.org.ua).
Призери конкурсу будуть відзначені на Всеукраїнському форумі «Молода економіка» у лютому 2006 року в Києві та нагороджені дипломами та правом на навчання в провідних бізнес-школах держави. Переможець отримає 10 000 грн на практичну реалізацію власного бізнес-плану.
Бізнес-план та анкету учасника надсилайте на адресу: 03150, м. Київ, вул. Димитрова, 14-Б, «Інститут Реформ» з приміткою «На конкурс бізнес-планів «Молода економіка», а також обов’язково електронною поштою на адресу: konkurs@ir.org.ua у форматі _____.doc.
За авторами зберігається право інтелектуальної власності на подані бізнес-плани!
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2022 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту