pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Економічно активна людина - це про вас?

 Вони працюють або бажають вийти на роботу використовуючи перші надані можливості

• докладніше

Свій серед своїх: як прискорити адаптацію у новому колективі

 Якщо, керівництво намагається заохочувати колектив до корпоративного єднання, не зволікайте та приймайте участь в усіх тимбілдінгових процесах.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Сучасні студенти-юристи


Сучасні студенти-юристи


«Юристи, як і медики, несуть відповідальність за життя конкретної людини. Тому найважливіша якість юриста — висока відповідальність, моральність. Будь-які закони можна вивчити, але головне — чи будуть рішення спеціаліста справедливі, чи стануть вони добром для суспільства».

Сучасні студенти-юристи
Майбутні криміналісти засвоюють знання у максимально реальних умовах


-
Тому ми не просто навчаємо, а намагаємось виховати різнобічно розвинену особистість, — розповідає Олександр МОТЛЯХ, в.о. декана юридичного факультету Академії праці та соціальних відносин. Наш ВНЗ засновано Федерацією профспілок України в 1994 році, він має чотири провідні факультети: економічний, соціального управління, юридичний та факультет підвищення кваліфікації спеціалістів. Загальна чисельність студентів становить 1 400, з них на юридичному факультеті навчається майже 1000 осіб.

В Академії працює аматорський театр, який розвиває ораторський талант та знання людської психології. Погодьтеся, юрист, переживши ситуацію літературного персонажу, відчувши чужі емоції, не зможе в роботі стояти осторонь реальних проблем конкретного клієнта.

-
За якими напрямками можна обрати юридичну спеціальність?
-
Напрямки, або ж спеціалізація, визначається на четвертому курсі навчання по трьох пунктах: «Державне фінансове право», «Господарське адміністративне право», «Суд. Адвокатура. Прокуратура». Зацікавленість студентів у кожному з напрямків цілком рівна.


-
У чому особливість отримання юридичної освіти саме у вашому ВНЗ?
-
Наші випускники на період захисту дипломів мають не тільки чітке уявлення про майбутню роботу, а й практичний досвід. Ми маємо 12 баз для практики: державні та комерційні структури, організації Києва.
На другому курсі навчання студенти проходять ознайомчу практику терміном у два тижні. На третьому та четвертому — виробничу під контролем викладача-наставника. Таким чином, наші студенти проходять стажування в реальних умовах роботи і на момент випуску мають певний досвід.


-
Ви допомагаєте студентам у працевлаштуванні?
-
У цьому немає потреби, тому що більшість з них ще в період навчання знаходять собі майбутнє місце роботи. Це може бути офіційне замовлення на конкретного спеціаліста або ж взаємодомовленість між роботодавцем і студентом під час виробничої практики. Тобто, наші випускники можуть працювати одразу, а не після кількох років накопичення досвіду. Можливо, саме тому ми не відчуваємо конкуренції з іншими навчальними закладами і маємо стабільну кількість студентів.


-
Розкажіть, а передбачені в Академії підготовчі курси для абітурієнтів?
-
З 1 листопада по 20 травня при Академії працюють платні спеціалізовані курси. Ми набираємо учнів 11-тих класів, як правило, киян. Це обумовлено розкладом занять — два рази на тиждень після обіду, з 14-ої години. До програми підготовки входять: основи інформатики, правознавство, українська ділова мова. Кількість слухачів обмежена до 40 осіб.


-
Які переваги мають слухачі курсів при вступних іспитах?
-
На курсах вивчається адаптована програма першого курсу стаціонару. Всі слухачі складають випускний іспит у формі тестування, що є вступним іспитом до ВНЗ. Тобто випускник курсів гарантовано набуває статусу не абітурієнта, а одразу студента. Звичайно, все це відбувається за умови успішного навчання.


-
Чи мають шанси ваші студенти зробити кар’єру в іншій сфері діяльності?
-
Звичайно, адже знання законодавчої бази України, володіння юридичною термінологією надзвичайно сприяє розвитку власного бізнесу будь-якої спеціалізації. Зазначу, навіть під час навчання викладачі можуть визначити, хто із студентів працюватиме за фахом, а хто вивчатиме додаткові дисципліни для загального розвитку. А останнім часом юридичну освіту обирають як базову для подальшого накопичення знань.


-
Якою ви бачите сучасну молодь?
-
Я не погоджуюсь з критикою щодо нового покоління. Так, вони всі різні, але більшість — енергійні, цілеспрямовані, наполегливі та мобільні люди. Їм під силу створити таку законодавчу базу, яка гарантуватиме українському суспільству стабільність та демократичні умови існування. Я — оптиміст-реаліст. Це покоління вселяє в мою душу надію на краще майбутнє всієї нації.


 
Марина ДолинецьЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту