pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Оценка кандидатов на вакансию с помощью психологических тестов

 Психологические тесты помогают выбрать из потенциальных сотрудников наиболее подходящего специалиста на вакантную должность. Иногда специалист раскрывается таким образом, что даже сам не подозревает о каких-либо индивидуальных особенностях или психологических характеристиках, которые тем или иным образом могут мешать его работе или профессиональному росту.

• докладніше

Как быть строгим начальником, но справедливым

 Директивный стиль руководства требует от руководителя централизации руководства вокруг своей личности. Полный контроль за каждым отделом при этом он закрепляет за собой. Очень часто при этом руководитель ставит свои интересы выше людей, тем самым формирую не всегда благоприятную рабочую атмосферу.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Сучасні студенти-юристи


Сучасні студенти-юристи


«Юристи, як і медики, несуть відповідальність за життя конкретної людини. Тому найважливіша якість юриста — висока відповідальність, моральність. Будь-які закони можна вивчити, але головне — чи будуть рішення спеціаліста справедливі, чи стануть вони добром для суспільства».

Сучасні студенти-юристи
Майбутні криміналісти засвоюють знання у максимально реальних умовах


-
Тому ми не просто навчаємо, а намагаємось виховати різнобічно розвинену особистість, — розповідає Олександр МОТЛЯХ, в.о. декана юридичного факультету Академії праці та соціальних відносин. Наш ВНЗ засновано Федерацією профспілок України в 1994 році, він має чотири провідні факультети: економічний, соціального управління, юридичний та факультет підвищення кваліфікації спеціалістів. Загальна чисельність студентів становить 1 400, з них на юридичному факультеті навчається майже 1000 осіб.

В Академії працює аматорський театр, який розвиває ораторський талант та знання людської психології. Погодьтеся, юрист, переживши ситуацію літературного персонажу, відчувши чужі емоції, не зможе в роботі стояти осторонь реальних проблем конкретного клієнта.

-
За якими напрямками можна обрати юридичну спеціальність?
-
Напрямки, або ж спеціалізація, визначається на четвертому курсі навчання по трьох пунктах: «Державне фінансове право», «Господарське адміністративне право», «Суд. Адвокатура. Прокуратура». Зацікавленість студентів у кожному з напрямків цілком рівна.


-
У чому особливість отримання юридичної освіти саме у вашому ВНЗ?
-
Наші випускники на період захисту дипломів мають не тільки чітке уявлення про майбутню роботу, а й практичний досвід. Ми маємо 12 баз для практики: державні та комерційні структури, організації Києва.
На другому курсі навчання студенти проходять ознайомчу практику терміном у два тижні. На третьому та четвертому — виробничу під контролем викладача-наставника. Таким чином, наші студенти проходять стажування в реальних умовах роботи і на момент випуску мають певний досвід.


-
Ви допомагаєте студентам у працевлаштуванні?
-
У цьому немає потреби, тому що більшість з них ще в період навчання знаходять собі майбутнє місце роботи. Це може бути офіційне замовлення на конкретного спеціаліста або ж взаємодомовленість між роботодавцем і студентом під час виробничої практики. Тобто, наші випускники можуть працювати одразу, а не після кількох років накопичення досвіду. Можливо, саме тому ми не відчуваємо конкуренції з іншими навчальними закладами і маємо стабільну кількість студентів.


-
Розкажіть, а передбачені в Академії підготовчі курси для абітурієнтів?
-
З 1 листопада по 20 травня при Академії працюють платні спеціалізовані курси. Ми набираємо учнів 11-тих класів, як правило, киян. Це обумовлено розкладом занять — два рази на тиждень після обіду, з 14-ої години. До програми підготовки входять: основи інформатики, правознавство, українська ділова мова. Кількість слухачів обмежена до 40 осіб.


-
Які переваги мають слухачі курсів при вступних іспитах?
-
На курсах вивчається адаптована програма першого курсу стаціонару. Всі слухачі складають випускний іспит у формі тестування, що є вступним іспитом до ВНЗ. Тобто випускник курсів гарантовано набуває статусу не абітурієнта, а одразу студента. Звичайно, все це відбувається за умови успішного навчання.


-
Чи мають шанси ваші студенти зробити кар’єру в іншій сфері діяльності?
-
Звичайно, адже знання законодавчої бази України, володіння юридичною термінологією надзвичайно сприяє розвитку власного бізнесу будь-якої спеціалізації. Зазначу, навіть під час навчання викладачі можуть визначити, хто із студентів працюватиме за фахом, а хто вивчатиме додаткові дисципліни для загального розвитку. А останнім часом юридичну освіту обирають як базову для подальшого накопичення знань.


-
Якою ви бачите сучасну молодь?
-
Я не погоджуюсь з критикою щодо нового покоління. Так, вони всі різні, але більшість — енергійні, цілеспрямовані, наполегливі та мобільні люди. Їм під силу створити таку законодавчу базу, яка гарантуватиме українському суспільству стабільність та демократичні умови існування. Я — оптиміст-реаліст. Це покоління вселяє в мою душу надію на краще майбутнє всієї нації.


 
Марина ДолинецьЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Personal.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту