pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как решиться на смену работы, засидевшимся сотрудникам

 Смена работы – это всегда стресс для сотрудника, особенно для того, который засиделся на рабочем месте достаточно долго и не менял его долгое время. Большинство специалистов относится к сменам обстановки тяжело и совсем не готовы к ее резким сменам. Такие изменения в профессиональной деятельности сулят не только новым рабочим коллективом, но и тем, что вам необходимо заново доказывать, что вы чего-то стоите.

• докладніше

Найбільш ефективний тип праці: думка українців

 «Гібридною» вважають таку роботу, яка виконується не лише з офісу, а може бути опрацьована й з дому

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Талановиті... Перспективні... Сертифіковані...


Талановиті... Перспективні... Сертифіковані...
Навчання у галузі IT-технологій


Наше життя сповнене парадоксів... Можна отримати дві вищі освіти, але так і не піднятися кар’єрними сходинками. Хоча у пригоді стають самоосвіта та практичне навчання... І такі парадокси зустрічаються на кожному кроці.
Талановиті... Перспективні... Сертифіковані...
Своєчасне навчання для IT-фахівців у Центрі інформаційних технологій ITC

Первый этап — адаптация

Наприклад, мій давній знайомий Олексій зі шкільних років захоплювався хімією та фізикою, писав музику та вірші і перший серед перших в нашій країні навчився працювати на комп’ютері. Але моєму здивуванню не було меж, коли він після кількох невдалих спроб навчання у ВНЗ так і залишився без диплома фахівця. Проте недавня зустріч з ним змусила переглянути своє ставлення до вищої освіти... На певному етапі свого життя Олексій влаштувався працювати в іноземну компанію. Там його направили на навчання, а потім і на роботу в центральний офіс, який, звісно, знаходився за кордоном. За словами Олексія, спочатку було важко, все ж таки для «аборигенів» іноземні фахівці — серйозна конкуренція, особливо у галузі IT-технологій. Близько року керівництво досить критично спостерігало за його діяльністю. Однак факти — річ уперта: хлопець успішно виконував обсяги роботи всього відділу. Звісно, підвищили заробітну плату та покращили умови праці... Зараз він, все ще громадянин України, відкрив власну справу — знайшов незайняту нішу в галузі IT. Продукт, який виробляє, користується попитом у прагматичних німців...

Найкоротший шлях до знань

«Таких історій багато. Університетські навчальні програми в галузі IT дуже далекі від життя, — коментує Олександр Семененко, менеджер проекту навчального Центру інформаційних технологій ITC. — Для молодих людей спеціальність програміста, адмі-ністратора мереж, баз даних, веб-програміста, фахівця з інформаційної безпеки або будь-яка інша IT-спеціальність — не данина моді, а покликання. Молодь має право вибору: або самоосвіта, або ж навчання в серти-фікованих навчальних центрах, до яких належить і наш. По закінченню слухачі можуть підтвердити свою кваліфікацію документально за допомогою сертифіката.
«До речі, а що означає сертифікація у галузі IT?» — поцікавилася я у Олександра.
«Сертифікація — це визнання компанією-виробником програмного забезпечення знань та навичок фахівця, — продовжує співрозмовник. — Компанія-виробник, вендор розробляє власну систему вимог до IT-фахівців, програму навчальних курсів та систему контролю (тестування) та передає певному закладу право навчати та тестувати майбутніх фахівців. Представники вендора обов’язково переглядають результати тестування й приймають рішення про видачу сертифікату. Є й інший варіант: компанія розробляє певну систему навчання та затвер-джує її відповідно до вимог вендора. Але і в цьому разі вендор уважно слідкує за встановленими ним стандартами».
За словами Олександра, крім якісних теоретичних знань та практичних навичок, сертифікація дає можливість влаштуватися на роботу до іноземної компанії чи її представництва. Причому для роботодавця не має значення, в якій країні був отриманий сертифікат. Головне, що він — міжнародного зразка і знаходиться в міжнародній базі. До речі, на західному ринку цей факт свідчить про повагу до всіх членів міжнародного навчального простору.
Ринок IT-технологій розвивається динамічно, тому через кілька років наявність сертифікації IT-фахівців буде обов’яковим стандартом і дасть молоді можливість отримати вискокооплачувану роботу.

Центр інформаційних технологій ITC

Отримати сучасні знання в галузі IT та сертифікат можна в Центрі інформаційних технологій ITC «Aptech-Україна», що є офі-ційним представником міжнародної корпорації Aptech World Wide. Навчальна діяльність Центру сертифікована за стандартом ISO 9001:2000 (International Organization for Standadization). В Центрі працюють лише сертифіковані викладачі, програма містить лише сучасні технології та носить практичний характер, вона рекомендована Міністерством освіти та науки України. Все навчання розподілено на кілька блоків: підготовчий модуль, перший та другий модулі. Після вивчення кожного модулю слухачі обов’язково пишуть курсовий проект.
Одна із особливостей Навчального центру інформаційних технологій ITC «Aptech-Україна» — навчання комп’ютерній грамотності та комп’ютерним технологіям дітей дошкільного віку та школярів. І як продовження — курс для викладачів, які мають бажання відкрити навчальний центр з аналогічною програмою у регіонах України. Достатньо лише отримати у Центрі знання та, звісно, сертифікат.
Втім, про переваги Центру інформаційних технологій можна писати ще багато. Краще побачити все на власні очі.


Адреса Центру інформаційних
технологій ITC:
м. Київ, ст. м. «Арсенальна»,
вул. Суворова, 1, кім. 244-5
Тел.: (044) 455-9039, 451-6014
http://www.aptech.com.ua
E-mail: mailto:office@aptech.com.ua
 
Ангеліна КРОК
Фото Катерини ТОЛМАЧЕВОЇЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту