pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Есть ли жизнь после отпуска?

Легко и непринужденно настроиться на рабочий лад в первые дни после отдыха удается немногим. Большинство, окунувшись в атмосферу трудовых будней, поначалу пребывает в легкой прострации, и лишь спустя некоторое время начинает полноценно трудиться. По мнению психологов, подобная «раскачка» вполне естественна: отпускнику после длительной и приятной паузы ничегонеделанья необходимо адаптироваться в рабочих условиях. Но руководитель ждет от него прилива энтузиазма. А его нет и в помине. Как быть?

• докладніше

Еще раз об осторожности: смертельные стройки

 Согласно данным Государственной службы статистики, на сегодня, самой травмоопасной сферой деятельности, имеющей наибольшее количество летальных случаев и фактов получения серьезных увечий сотрудниками, является строительство.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

«Золотий ключ» для кар’єри рієлторів


«Золотий ключ» для кар’єри рієлторів


Високі прибутки, стрімке зростання, респектабельна професія, знайомство з цікавими людьми, можливість здобути нові знання та вирішити свої житлові питання — це лише невелика частка переваг, що може подарувати робота в сфері нерухомості...
«Золотий ключ» для кар’єри рієлторів
Рієлтори «зростають» разом з ринком нерухомості


Професія рієлтора у нашій країні свій початок бере у 90-х роках минулого століття, коли створилася біржа нерухомості, а громадяни отримали право на приватизацію своїх квартир та можливість розпоряджатися ними за власним бажанням. Робота у сфері нерухомості в усіх країнах є дуже престижною. Перш за все тому, що нерухомість розглядається не лише як місце для проживання, а як вигідне вкладання грошей. Зрозуміло, що без послуг спеціальних агентств з нерухомості та компетентних фахівців у цій галузі не обійтися.
За більш ніж 10 років український ринок нерухомості значно наблизився до цивілізованих стандартів. До речі, про чудові кар’єрні перспективи свідчить той факт, що спеціалісти, які десять років назад розпочинали свій професійний шлях маклером, зараз керують власними агентствами... Саме так у 2004 році було створено Київське агентство нерухомості «Золотий ключ». «Займаючись інвестуванням у нерухомість, ми шукали рієлторів, з якими могли б співпрацювати, — розповідає Сергій Степанюк, генеральний директор агентства «Золотий ключ». — Але зрозуміли, що знайти професіоналів, які б вирізнялися надійностю, культурою, високим ступенем професіональної підготовки та навичками роботи з інвесторами на ринку праці не просто. І тоді вирішили створити своє агентство, у якому б власноруч готували кадри. Місія агентства «Золотий ключ» — надання клієнтам якісних послуг, що відповідають високим професійним та етичним стандартам».
За більше ніж півроку агентство не лише міцно стало на ноги, а й впевнено зайняло гідне місце серед інших агентств. І один із головних чинників успішної праці — команда професіоналів на чолі з керівниками. Зараз у агентстві працює понад 60 рієлторів, і їх кількість постійно зростає, адже попит на столичну нерухомість не зменшується. А це означає, що в агентстві вакантні місця є завжди.
Для тих, хто бажає стати професіоналом у галузі нерухомості співпраця із агентством «Золотий ключ» є дуже вигідною. По-перше, це надійний партнер, що виконує всі свої зобов’язання перед клієнтами. По-другє, агентство вирізняється чесністю, добропорядністю, високою культурою обслуговуванням клієнтів, їх безпекою. І, по-третє, турбуються як про прибутки компанії, так і про справедливе ставлення до своїх співробітників, опікуються їх навчанням, розвитком профе-сійних якостей та кар‘єрним зростанням. Від початку керівництвом «Золотого ключа» було поставлено за мету надавати всім рієлторам однакові можливості: стажування та обов’язкове навчання азам професії. При агентстві створено Центр Підготовки та Розвитку Рієлторів.
За словами Василя Думенка, консультанта з навчання фахівців агентства «Золотий ключ», навчальний курс рієлтора складається із семінарів та тренінгів. Невеличкі теоретичні блоки, які проводять досвідчені рієлтори, юристи та психологи, чергуються з практичними заняттями. У навчальному центрі можна отримати знання з юриспруденції, ринкового ціноутворення, мистецтва продажу, прикладної психології. По закінченні курсу слухачі обов’язково проходять тестування та іспит і отримають сертифікат рієлтора. І лише після успішної атестації можуть сміливо приступати до роботи.
Чи підходить ця робота саме для Вас? Щоб точно це визначити, варто спробувати опанувати професійні навички. До речі, в нашій країні, як і в усьому світі, успіху у галузі нерухомості досягають люди різних професій, освіти та соціальних прошарків.
 
Ангеліна КРОКЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Personal.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту