pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Работа дизайнером интерьеров

 И тут на первый план выходит специалист с таким название как «Дизайнер интерьеров». Задача данного специалиста заключается в том, что бы помочь вам (заказчику) определиться и выбрать то, как будет в дальнейшем происходить преображение вверенного ему участка работы.

• докладніше

На що очікують українські шукачі роботи?

 Прогнози щодо безробіття кажуть про очікування експертів на рівні 10%  цього року

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Бухгалтер — це звучить гордо!


Бухгалтер — це звучить гордо!


Не обирайте професію заради грошей.
Професію потрібно вибирати як дружину —
по любові і заради грошей

Джон Х’юстон,
режисер, засновник жанру гангстерського кіно

Бухгалтер — це звучить гордо!
Перший крок до успіху — бажання вчитися


Ви хочете отримати професію престижну, високооплачувану, улюблену? Можливо ця розповідь допоможе вам. Сьогодні мало хто наважиться назвати бухгалтерську роботу нудною. За роки ринкової економіки бухгалтер перетворився із звичайного рахівника на значного фінансового аналітика, податкового консультанта. Від бухгалтера на фірмі залежить багато, оскільки саме він відповідає за оформлення фінансових документів, складання звітів, нарахування зарплати та перерахування податків. Хто, окрім нього, зможе підказати керівникові, як вести справи ощадливо, використовувати ресурси розумно, домогтися окупності витрат та одержання прибутків?
Бухгалтер — людина шанована, яка знає собі ціну та впевнена у своєму майбутньому. Якщо ви бажаєте такого ставлення до себе, то розпочніть щось робити.
Першим кроком до успіху буде ваше бажання вчитися. І якщо найприйнятніший варіант для вас — бухгалтерські курси, зверніть увагу, що послуги в цьому напрямку пропонують багато навчальних центрів. Оскільки конкуренція — двигун прогресу, вивчимо конкурентів. Відкриємо рекламну газету, підкреслимо назви центрів, що обіцяють навчити професії бухгалтера...
Проте, у ході подальшого знайомства з рекламою, переконуюсь, що не всі дотримуються своїх обіцянок. Наприклад, якщо обіцяють дати протягом місяця знання, достатні для роботи повноцінним бухгалтером, не вірте! За цей час викладач встигне лише скоромовкою начитати загальні відомості про предмет. Багато хто обіцяє забезпечити слухачів посібниками, проте на практиці «унікальні методичні посібники» виявляються кількома бухгалтерськими бланками.
До речі, дуже привабливий рекламний трюк: один з навчальних центрів пропонував знижки на навчання у 30%, 50% та навіть 90(!)%. Але не поспішайте радіти. Механізм цього трюку такий: перший місяць ви сплачуєте за навчання зі знижкою, але вже з наступного вам порадять вносити за навчання повну вартість. Отже, не соромтеся відразу розпитати про систему знижок більш докладніше.
Є центри, що готують фахівців з різних спеціальностей: від перукаря до комерційного директора. І для того, щоб завантажити викладачів та ефективно використати ресурси центру, наприклад, для вивчення комп’ютерних програм, можуть об’єднати групи бухгалтерів і офіс-менеджерів, а лекції з юриспруденції вам доведеться прослуховувати разом із групою майбутніх керівників. І вийде, як у класика: «Мы все учились понемногу, чему-нибудь и как-нибудь». А як-небудь — означає погано.
Отже, щоб не гаяти даремно часу та грошей, зберіть найбільш повну інформацію та особисто її перевірте. А ще краще, зателефонуйте своїм друзям, яким довіряєте. Певно, хтось із них вже пройшов навчання і може поділитися власним досвідом. Як свідчить практика нашої школи, 70% слухачів звернулися до нас саме за рекомендацією своїх знайомих.
«Школа ринкової економіки» — єдиний спеціалізований навчальний центр з підготовки та підвищення кваліфікації бухгалтерів, де проходять навчання як початківці, так і професіонали. Можливо, ви хочете здобути нову престижну спеціальність чи без зайвих зусиль скласти іспит з бухобліку та фінансів? Можливо, ви керівник підприємства і хочете знати фінансові нюанси своєї фірми...Тоді базовий початковий курс бухгалтерії саме для вас.
Якщо ви бухгалтер-початківець і маєте намір підвищити рівень професійної підготовки, вам варто записатися на курс-практикум «головний бухгалтер». При поступовому навчанні слухачі курсів одержують знижки 10% та 20%.
Досвідчені бухгалтери завжди пам’ятають, що бухгалтерський облік — спеціальність, якій потрібно вчитися все життя. Отже, запрошуємо фахівців до клубу бухгалтерів на щоквартальні семінари. Заняття проходять у ранковий, денний і вечірній час. Крім того, ми організували роботу за гнучкою схемою. Слухач може вибрати зручний час навчання, а пропущене заняття зможе прослухати в іншій групі. Практичне засвоєння матеріалу здійсню-ється на прикладі трьох діючих комерційних фірм (виробництво, торгівля, послуги): від заповнення первинних бухгалтерських документів до складання балансу, розрахунку податків, заповнення всіх форм податкової звітності. Кожен слухач отримує безкоштовні посібники, що корегуються при кожній зміні законодавства. До речі, ми постійно підтримуємо зв’язок з нашими випускниками. Кожен зі слухачів після закінчення курсу може звернутися до нас за безкоштовною консультацією. Адже навчання — це співробітництво, спільна праця учня і педагога.


Приходьте до нас!
Навчальний центр
«Школа ринкової економіки»
Тел: 211-54-98 238-82-59
(з 10.00 до 18.00)
Адреса: ст. м. «Політехнічний інститут»,
вул. Ванди Василевської, 7, офіс 705.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту