pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как решиться на смену работы, засидевшимся сотрудникам

 Смена работы – это всегда стресс для сотрудника, особенно для того, который засиделся на рабочем месте достаточно долго и не менял его долгое время. Большинство специалистов относится к сменам обстановки тяжело и совсем не готовы к ее резким сменам. Такие изменения в профессиональной деятельности сулят не только новым рабочим коллективом, но и тем, что вам необходимо заново доказывать, что вы чего-то стоите.

• докладніше

Глобальная "детенизация" украинского бизнеса?

 В сфере строительства таких работников оказалось в 2,6 раза больше по сравнению с указанным прошлым месяцем, в сфере торговли – в 3,6 раза, в ресторанном и гостиничном бизнесе – в 5 раз.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Свій бізнес «для чайників»: реєстрація ПП


Свій бізнес «для чайників»: реєстрація ПП


Ви вирішили стати підприємцем. І вже встигли отримати свідоцтво про реєстрацію вас, як фізичної особи-підприємця. Тепер, не гаючи часу, необхідно стати на облік в органах податкової служби, пенсійного та соціальних фондів. Термін реєстрації в даних органах обмежений, отже починаємо з податкової служби.
Свій бізнес «для чайників»: реєстрація ПП
Зареєструвати власний бізнес не так вже й важко, як здається на перший погляд

Реєстрація в органах податкової служби

Фізична особа-підприємець в п’ятиденний термін з дня отримання свідоцтва про державну реєстрацію повинна звернутися до органу податкової служби за місцем проживання для постанови її на податковий облік. Прийом проводиться у визначені органом податкової служби дні та години, у приміщеннях, призначених для прийому громадян. Для реєстрації подаються наступні документи: заява встановленої форми, копія свідоцтва про державну реєстрацію підприємця — фізичної особи та паспорт. Звертаємо увагу, що деякі районні податкові служби вимагають надання довідки з державного органу статистики. При виявленні некомплектності та/або невідповідності документів вимогам наказів ДПА пакет документів повертається заявникові з обов’язковим обґрунтуванням причин повернення. Водночас з прийомом заяв про взяття на облік працівниками податкової міліції проводиться перевірка паспортних даних та співбесіда з підприємцями. Постанова на облік платника податків здійснюється протягом двох робочих днів від дня, наступного за днем надходження заяви з повним пакетом документів і видається Довідка про взяття на облік платника податків за ф. N 4-ОПП. Взяття на податковий облік — це лише перший крок у встановленні відносин з податковою службою. Необхідно обрати найбільш сприятливу систему оподаткування Ваших доходів, а вона в свою чергу, залежатиме від обраного Вами виду або видів підприємницької діяльності. Якщо ви не плануєте займаєтись сільським господарством або торгівлею вроздріб, то доцільніше обрати спосіб оподаткування доходів за єдиним податком. Для реєстрації підприємця як платника єдиного податку необхідно подати до органу податкової служби письмову заяву встановленого зразка та платіжний документ про сплату єдиного податку не менше ніж за календарний місяць. Заява подається не пізніше ніж за 15 днів до початку кварталу. Орган державної податкової служби протягом десяти робочих днів після її отримання зобов’язаний або безоплатно видати свідоцтво, або надати письмову мотивовану відмову. Свідоцтво видається на зазначений в заяві термін в межах календарного року. По закінченню терміна дії свідоцтво підлягає поверненню за місцем його видачі. Процедура отримання свідоцтва повторюється щороку.

Реєстрація в Пенсійному фонді

Фізичні особи-підприємці (страхувальники) зобов’язані зареєструватися в органах Пенсійного фонду України за місцем проживання в 10-денний термін з дня отримання у виконавчому органі влади свідоцтва про державну реєстрацію незалежно від того, чи ведеться фактично господарська діяльність та провадяться розрахунки з оплати праці чи ні. Для реєстрації подаються заява встановленої форми та завірені копії наступних документів: свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця, довідки про присвоєння ідентифікаційного кода з державного реєстру фізичних осіб - платників податків та інших обов’язкових платежів (ф. 4-ОПП), при наявності — трудовий договір з найманим працівником та/або цивільно-правовий договір з особою, за яку сплачуються внески. Платнику протягом 10 днів після реєстрації в органах Пенсійного фонду України видається повідомлення.
Продовження читайте у наступному номері газети «Навчання та професійні курси».
 
Наталя ДЕМЧЕНКО, юрист
Фото Катерини ТОЛМАЧЕВОЇЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту