pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Робота для мам із дітьми – які варіанти?

 Для багатьох жінок піти в декрет – означає забути про роботу і заробіток. Принаймні, на деякий час. Але навіть залишаючись вдома з дітьми, можна заробляти цілком пристойні гроші. Розглянемо найбільш цікаві варіанти. 

• докладніше

Не бійтеся змінити професію, навіть якщо вам за 40

  Змінювати професію, причому кардинально змінювати галузь діяльності – це великий стрес. Особливо, якщо вам за 40 років. Такий крок потребує чимало рішучості та системної праці. До того ж доведеться подолати власні страхи, нерішучість та впевненість.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті | Робота | Рекомендации работодателя
Школа для дорослих (Точка зору ::  №48 :: "Пропоную Роботу")
Великою проблемою для агенцій, що працюють у сфері послуг для населення став добір висококваліфікованого персоналу. Для організацій, що працюють більше п’яти років, це не проблема, адже до них повертаються їхні співробітники з досвідом роботи і власною базою клієнтів. Для тих, хто нещодавно розпочав працювати, не залишається нічого іншого, окрім виховання і навчання своїх кадрів самостійно.
Павло Гурняк: «Ми впевнені у нашому майбутньому» (Інтерв'ю ::  №49 :: "Пропоную Роботу")
Генеральний директор ДП «Калісто»
Павло ГУРНЯК
Кадрові агенції: лідери та шахраї очима професіонала (Точка зору ::  №49 :: "Пропоную Роботу")
Сталося: ви втратили роботу, подолали психологічні бар’єри безробітного і готові до пошуку нового місця роботи. Більшість одразу звертається по допомогу до рідних та друзів, інші шукають оголошення в ЗМІ, але велика частка людей віддає перевагу пошуку роботи через кадрові агенції. З деякими особливостями роботи КА на ринку праці України ділиться Розалія КИРИЛЮК, директор кадрової агенції.
Вічний бізнес у сучасному контексті (Точка зору ::  №50 :: "Пропоную Роботу")
Ростислав РУЧКО, генеральний директор клубу «САКСОН»
Святкова індустрія про розваги на замовлення (Поради спеціалістів ::  №52 :: "Пропоную Роботу")
Душа бажає свята! Після такого відкриття ваш розум починає пошук: де, коли, у який спосіб... Варіантів, як і шляхів їх реалізації — безліч. Можна влаштувати вечір колективної самодіяльності: з піснями колег-новаторів, монологами застуджених ораторів, з ілюзійними фокусами менеджерів і кумедними номерами у виконанні охорони...
Феєричний світ цирку. Професії, що створюють свято (Поради спеціалістів ::  №52 :: "Пропоную Роботу")
Пригадуєте, якими дивними і неповторними були емоції, коли ви вперше потрапили до цирку? Усміхнені обличчя, неймовірні трюки на арені, дотепні жарти клоунів, екзотичні тварини, — все це притягувало і зачаровувало. Магія цирку з роками не слабшає: змінюються враження, але відчуття свята, душевної теплоти і добра залишаються...
Керівник - не посада, а здатність (Аналітика ::  №3 :: "Пропоную Роботу")
В інтерв’ю щотижневику «Контракти» Пол Брідл, бізнес-консультант зі світовим ім’ям, який присвятив вивченню питання лідерства 14 років, зазначив, що невід’ємною складовою лідера є вміння вести за собою людей, а не керувати ними. Керувати можна речами, часом, бюджетом...
Дарувати хороший настрій (Поради спеціалістів ::  №5 :: "Пропоную Роботу")
Ми постійно прагнемо змін. Намагаючись наздогнати наймодніші тренди, шукаємо «свій» колір волосся і форму зачіски. Головний помічник у таких пошуках — перукар.
Робота з квітами, особливості та перспективи (Аналітика ::  №5 :: "Пропоную Роботу")
Флористи, агрономи, озеленювачі...Професій, що пов’язані безпосередньо з квітами, сьогодні багато. Та чи відчувають спеціалісти цієї сфери діяльності фінансову стабільність та впевненість при працевлаштуванні? Питання коментує Олег ЧУПРИНА, директор магазину компанії «Ваш Сад»
Стабільний і прибутковий бізнес (Аналітика ::  №5 :: "Пропоную Роботу")
Нову в Україні професію «Флорист» було внесено до Державного класифікатора професій у квітні 2000 року згідно Наказу Комітету з питань стандартизації, метрології та сертифікації. Код професії «Флорист» — 7331.1 Флористика — вид декоративно-прикладного мистецтва. В процесі роботи флорист створює композиції з рослинних та природних матеріалів: живі квіти, сухоцвіти, каміння, мушлі, декор.
Сучасний вантажник: амбіції професіонала на користь фірми (Поради спеціалістів ::  №6 :: "Пропоную Роботу")
Сучасний підхід до організації робочого процесу в будь-якій фірмі першочергово вимагає аналізу як ринку України в цілому, так і ситуації в окремо взятому колективі. Так, маркетингові дослідження соціальних показників співробітників допомагають керівництву зрозуміти, яких складових не вистачає у мотивації успішної роботи. І, з’ясувавши причини недбалого ставлення до обов’язків, роботодавці пропонують вам саме те, чого не вистачає.
Робота для відповідальних та уважних (Аналітика ::  №7 :: "Пропоную Роботу")
Великі компанії, що працюють на ринку України вже не перший рік, безперечно, планують розвиватися й надалі. Суттєво допомагає їм у цьому здобутий за роки роботи досвід. Питання добору кадрів також має свої напрацьовані схеми та методики. Так, бізнесмени, що працюють у будівельній сфері, насамперед враховують сезонні спади і підйоми виробництва і намагаються розв’язувати кадрове питання саме у зимовий період.
Видавнича справа в Україні Вчора. Сьогодні. Завтра (Інтерв'ю ::  №8 :: "Пропоную Роботу")
Ще кілька років тому якісну поліграфічну продукцію імпортували в Україну закордонні виробники. Вітчизняне ж видавництво знаходилось у стані занепаду: брак сучасного обладнання, застарілі технології та відсутність кваліфікованих спеціалістів. Сьогодні українські видавництва задовольняють не лише потреби співвітчизників, а й працюють на іноземних замовників. Зміни у видавничій галузі коментує Сергій СЬОМІК, виконавчий директор компанії «Новий друк».
Прибираємо професійно (Новини та факти ::  №9 :: "Пропоную Роботу")
Професія прибиральника не вважається престижною і високооплачуваною, але останнім часом і тут відбуваються зміни. Так, прибирання великих за площиною приміщень, сьогодні вже професійно проводиться спеціалізованими компаніями. Про те, чим відрізняється професійне прибирання від звичайного, розповідає Сергій Ведмедь, комерційний директор клінінгової (від англ. cleaning — прибирання) компанії «Шаден Груп».
Робота, яка дарує радість (Інтерв'ю ::  №10 :: "Пропоную Роботу")
На будь-якій фірмі, що працює з металом, слюсар — одна з провідних спеціальностей, і фахівці, зазвичай, користуються попитом. На підприємстві «Герольдмайстер» кваліфікованих слюсарів, мабуть, ніколи не вистачатиме. Сьогодні на фірмі відкрито дві вакансії — слюсар механоскладальних робіт та слюсар-інструментальник. Про те, які вимоги висувають до здобувачів, нам розповіла Ірина Городчаніна, директор із персоналу ТОВ «Герольдмайстер».
Система охорони в сучасному бізнесі (Інтерв'ю ::  №10 :: "Пропоную Роботу")
Служби охорони існували з давніх часів. Кожний етап розвитку людства вносив у поняття забезпечення охорони свої корективи. Так, в Україні за останнє десятиріччя професія охоронця стала непопулярною не лише на ринку праці, а й серед пошукачів. Та, на жаль, хибне уявлення щодо професійних вимог роботодавців, призвело до високої плинності кадрів серед охоронців. Про проблеми та специфіку охоронних підрозділів розповідає Ярослав Мороз, начальник служби режимного контролю ВАТ Укрндіпроектстальконструкція ім. В.М. Шимановського.
Пред’явіть, будь ласка, посвідчення! (Інтерв'ю ::  №10 :: "Пропоную Роботу")
Кожного ранку ми пред’являємо перепустки людям у плямистих уніформах. Буркотимо про бюрократизм охоронців, коли забуваємо перепустку, проте з полегшенням відмічаємо: все ж добре, що нас охороняють пильні професіонали. Ми знаємо, що охорона буває різна: об’єктів особливої важливості (банків), звичайних об’єктів юридичних осіб (офіси, склади), супровід вантажу, особиста охорона тощо. Різними бувають і самі охоронці, спільні — лише професійні риси: добра фізична підготовка, спостережливість, пильність, уміння володіти собою, швидко та рішуче діяти за будь-яких ситуацій, обережність та холоднокровність.
Видавнича справа в Україні Вчора. Сьогодні. Завтра (Інтерв'ю ::  №11 :: "Пропоную Роботу")
Ще кілька років тому якісну поліграфічну продукцію імпортували в Україну закордонні виробники. Вітчизняне ж видавництво знаходилось у стані занепаду: брак сучасного обладнання, застарілі технології та відсутність кваліфікованих спеціалістів. Сьогодні українські видавництва задовольняють не лише потреби співвітчизників, а й працюють на іноземних замовників. Зміни у видавничій галузі коментує Сергій СЬОМІК, виконавчий директор компанії «Новий друк».
Вовка ноги годують (Інтерв'ю ::  №11 :: "Пропоную Роботу")
Серед вимог роботодавців до професійних та особистих якостей претендентів на вакансію торгового представника найчастіше зазначаються комунікабельність, досвід роботи з клієнтами або палке бажання з ними працювати, вік до 40 років, презентабельна зовнішність та наявність водійських прав (бажано разом з особистим авто). Освіта може бути як середньою, так і вищою, залежно від рівня компанії.
Вы ищете работу? Попробуйте pro-robotu.com.ua (Поради спеціалістів ::  №11 :: "Пропоную Роботу")
С появлением интернета мир трудоустройства разделился надвое: на тех, кто считает, что искать работу лучше по газете (привычнее и доступнее); и на тех, кто убежден, что все квалифицированные специалисты трудоустроены, и в поисках лучшего места под солнцем вряд ли начнут скупать газеты. Скорее, во время обеденного перерыва тайком будут просматривать работные сайты…
Професійне прибирання – пристойний заробіток, плюс перспектива кар’єрного росту (Поради спеціалістів ::  №11 :: "Пропоную Роботу")
Чистота — візитна картка сучасної адміністративної будови, торговельного центру чи офісу, а також невід’ємна частка іміджу будь-якої компанії. Клінінг (англ. cleaning – прибирання) — це прибирання приміщень за найвищими європейськими стандартами, спеціально навченими фахівцями на професійному обладнанні.
«Барские» профессии (Поради спеціалістів ::  №12 :: "Пропоную Роботу")
Для современного человека актуальным вопросом является конвергенция 2-х потребностей: питания и общения, или, как требовали древние римляне от своих правителей: «Хлеба и зрелищ!». Империи гибнут и меняются, а потребности у людей все те же. От успешного сочетания «хлеба» со «зрелищами» зависит выбор заведения, в которое направляет свои стопы человек, задавшийся вопросом: «А не пора ли нам подкрепиться?» (чаще и/или поразвлечься).
Домашній магазин (Поради спеціалістів ::  №14 :: "Пропоную Роботу")
Сходинки. Дзвінок. Невеличке торгове приміщення. Великий акваріум. Жінка за прилавком і покупець обговорюють сімейні проблеми... Ви помилились, це магазин не початку ХХ сторіччя — за вікном 2005 рік. Насправді, крім звичних для нас середніх магазинів і величезних супер- та гіпермаркетів нині працюють і такі, приватні: маленькі, затишні. Торгівля в них іде за іншими правилами: відповідно до стратегій розвитку малого бізнесу. Головне — прибутки приносить. Принципи ж організації роботи можна назвати домашніми: ставленню до покупця та рівню обслуговування клієнтів можуть позаздрити елітні бутіки.
«Автомийдодир», про роботу автомийок (Поради спеціалістів ::  №14 :: "Пропоную Роботу")
Невід’ємною складовою розвитку автомобільного сервісу в Україні стали додаткові послуги: продаж аксесуарів та миття автомобілів. Як і будь-яка сфера бізнесу, автомийки потребують сучасного обладнання і спеціальної кваліфікації персоналу, що його обслуговує.
Лідер. Спеціаліст. Керівник. (Поради спеціалістів ::  №15 :: "Пропоную Роботу")
За оцінками експертів, переважна більшість представників керуючої ланки початку 90-х років посіли у комфортабельних кабінетах завдяки родинним та особистим зв’язкам. Сьогодні на ринку праці попитом користується професіоналізм. Тому власники компаній перевагу віддають пошуку керівників підрозділів на відкритому ринку. Великі холдинги, що не можуть розв’язати проблему плинності кадрів, змушені організовувати власні внутрішні підрозділи пошуку професіоналів. Менш могутні у фінансовому плані бізнес-структури звертаються до звичайних рекрутингових компаній, створюють підрозділи менеджерів з персоналу та виховують майбутніх лідерів у власному колективі.
Чоловіча справа (Поради спеціалістів ::  №15 :: "Пропоную Роботу")
У пошуках роботи більшість із тих, кому за 30, доходять висновку, що для успішного працевлаштування необхідні нові знання та навички. Такі думки мають рацію, але і наш «старий багаж» знань при правильній презентації роботодавцю може грати вирішальну роль, особливо для чоловіків. Нещодавно в Києві почали відкриватися нові організації сфери послуг для населення, які стрімко розвиваються, і надають для ринку праці столиці велику кількість вакансій різної спеціалізації.
Викладачі для дорослих (Поради спеціалістів ::  №16 :: "Пропоную Роботу")
Непросто викладати предмети школярам та студентам. А ось як бути з дорослими? З одного боку, з ними простіше, бо вони на лекціях не кидатимуться книжками та не битимуть сусіда лінійкою по голові. Проте дорослі відразу розпізнають непрофесіоналізм викладача, до того ж можуть про це сказати вголос. Як добирають викладачів для роботи з дорослим контингентом, нам розповідає Ольга БОНДАРЕНКО, директор Інституту післядипломної освіти Київського Національного Університету Технологій та Дизайну.
Від інженера до директора (Інтерв'ю ::  №17 :: "Пропоную Роботу")
До явища професійної міграції ми вже звикли. Так сталося, що значна кількість висококваліфікованих спеціалістів країни залишилися безробітними. У більшості випадків внаслідок занепаду певних галузей вибір професії не співпав із запитами ринку праці. Отже, перед людьми з освітою і досвідом роботи постало гостре питання, ким бути, аби знайти робоче місце і отримувати зарплатню розміром хоча б з прожитковий мінімум.
Кар'єра для кур'єра (Інтерв'ю ::  №18 :: "Пропоную Роботу")
Професія кур’єра вважається не тільки малооплачуваною, але й безперспективною в плані кар’єри. Проте чимало успішних людей починали саме з цієї сходинки. Щоб переконатися, що українські компанії дійсно надають можливість професійно розвиватися всім кур’єрам, ми звернулися до керівника кур’єрської служби однієї з провідних компаній — Ігоря ДАШИЄВА та Людмили ТІБІЛОВОЇ, завідувачки канцелярським відділом, яка координує дії кур’єрської служби.
Будувати з людьми і для людей (Поради спеціалістів ::  №19 :: "Пропоную Роботу")
Сфера будівництва в Україні розвивається. Змінюються темпи, технології і персонал. Поряд з державними організаціями, з обов’язковою для сучасного бізнесу жорсткою конкуренцією, плідно працюють і приватні фірми. За схемою роботи, статусом і місцем на ринку всі будівельні організації різняться так само, як і в пошуках персоналу, — кожен керівник має свої перевірені і дієві способи. Про специфіку формування бригад будівельників розповідає Віктор ТАМТУРА, генеральний директор МПП «Тенер».

Статті 0 по 3043) Сторінки:  1 2 

Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту