pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Какие зарплаты обещают украинцам в будущем году

 Украине обещают в будущем году среднюю заработную плату в пределах 11 500 – 11 600 гривен

• докладніше

На що очікують українські шукачі роботи?

 Прогнози щодо безробіття кажуть про очікування експертів на рівні 10%  цього року

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті | Навчання | На правах рекламы
Митний брокер та декларант (Точка зору ::  №48 :: "Навчання та професійні курси")
Особливою популярністю користуються зараз курси, по закінченню яких слухач може отримати найпрестижнішу на сучасному ринку праці спеціальність, наприклад, «митний брокер та декларант».
Бійці готельного фронту... (Аналітика ::  №51 :: "Навчання та професійні курси")
У відомому романі Ірвіна Шоу «Вершина пагорба» головний герой успішний консультант-продавець залишає свою роботу, велике місто і вирішає влаштуватися керуючим невеликого готелю в горах. Уявіть собі: розкішний готель у курортному місці, приємні постояльці, класична музика в холі...
Вернісаж зачісок (Аналітика ::  №51 :: "Навчання та професійні курси")
Захищати кваліфікаційну роботу можна по-різному. Наприклад, створити чарівливу зимову казку. Саме казковий шлях обрали випускниці курсу підвищення кваліфікації перукарів при Інституті підготовки кадрів промисловості. На захисті не було ані суворих облич, ані студентського переляку...
Школа англійської мови (Новини та факти ::  №5 :: "Навчання та професійні курси")
Як свідчить статистика, за останній час зацікавлення населення у вивченні іноземних мов значно зросло. Адже на сьогоднішній день для успішної кар’єри та ділового спілкування знання іноземної мови, переважно англійської, — необхідна умова. Не дивно, що на ринку освітніх послуг — безліч навчальних центрів, шкіл, курсів. Як же зорієнтуватися серед великої кількості пропозицій?
Освіта – формальність чи необхідність? (Новини та факти ::  №5 :: "Навчання та професійні курси")
Вибираючи, куди піти вчитися, завжди думаєш, що навчальний заклад, який ти обираєш, відкриває нову сторінку твого життя. Цікавить будь-яка інформація, яку майбутній абітурієнт «висмикує» з Інтернету, періодики, досвіду своїх друзів. Найчастіше прислухаємося до порад друзів, знайомих, співробітників, родичів. І «виводимо» свою формулу успіху: потрібно вибирати ВНЗ, в якому невеликий набір, тоді можна поступити «не напружуючись»...
Інтернет-трейдінг: світ необмежених можливостей (Новини та факти ::  №5 :: "Навчання та професійні курси")
Ще недавно для більшості наших громадян світовий грошовий ринок був поняттям здебільшого абстрактним. Але сьогодні робота на ринку FOREX — реальність для кожного. Більш того, нове покоління вважає її перспективною та високоприбутковою.
Інститут підготовки кадрів промисловості України (Новини та факти ::  №7 :: "Навчання та професійні курси")
Цікавою, творчою та популярною в наш час є спеціальність косметик — візажист — стиліст. Основною метою навчання на курсах «Косметик» в Інституті підготовки кадрів промисловості – є підготовка конкурентноспроможних висококваліфікованих майстрів у сфері індустрії краси.
Як стати дизайнером комп’ютерної графіки? (Поради спеціалістів ::  №8 :: "Навчання та професійні курси")
«Дизайн» — це художнє конструювання, різноманітні види проектної діяльності, що має на меті формування естетичних та функціональних якостей предметів та оточуючого середовища. Отже, це створення естетичного та зручного.
Секрет успіху чи як хобі перетворити на професією? (Новини та факти ::  №11 :: "Навчання та професійні курси")
У Вас є хобі? Справа, яка Вас захоплює, якій Ви присвячуєте значну частину вільного часу, про яку, розпочавши говорити, можете зупинитися лише у разі, якщо Вас більше ніхто не слухає...
Краса в руках майстрів-професіоналів (Новини та факти ::  №11 :: "Навчання та професійні курси")
Бути гарною і вродливою — мрія кожної жінки. Завдяки великій кількості студій і салонів стати неповторною сьогодні не так вже і складно. Головне — правильно вибрати «свій» салон, де завжди можна бути впевненим у якості послуг та майстерності спеціалістів.
Комп’ютерна Академія «Шаг»: від мрії – до дії! (Аналітика ::  №16 :: "Навчання та професійні курси")
Чи не про це мріє кожний з нас? Але чому дехто приймає рішучі дії для досягнення своєї мети, а інші марнують дорогоцінний час у безплідних роздумах. І справа не у матеріальному становищі чи соціальному статусі. Дехто з успішних людей, як, наприклад, Білл Гейтс, на початку своєї кар’єри не мали ані того, ані іншого. Його приклад довів: бажання вчитися, працювати та вдосконалювати свої вміння — головне.
Комп’ютерна Академія «ШАГ»: Від слів до справи (Аналітика ::  №20 :: "Навчання та професійні курси")
Як вибрати професію – актуальну, затребувану і перспективну? Як не на словах, а на ділі досягти успіху в житті? Шляхів для цього багато, але мета цієї статті — показати один з них — робота в галузі комп’ютерних технологій.
Красива професія разом з «Peggy Sage» (Аналітика ::  №31 :: "Навчання та професійні курси")
Ви мрієте отримати сучасну та затребувану на ринку праці професію, хочете й іншим приносити радість, й особисто відчувати задоволення від кожного робочого дня, а ще працювати у затишній та комфортній атмосфері? Відвідавши навчальну студію «Peggy Sage», можу з упевненістю сказати: робота у сфері косметологічних послуг — саме те, що вам потрібно.
«Золотий ключ» для кар’єри рієлторів (Аналітика ::  №33 :: "Навчання та професійні курси")
Високі прибутки, стрімке зростання, респектабельна професія, знайомство з цікавими людьми, можливість здобути нові знання та вирішити свої житлові питання — це лише невелика частка переваг, що може подарувати робота в сфері нерухомості...
Система комп’ютерного навчання КОНТАКТ® (Аналітика ::  №33 :: "Навчання та професійні курси")
«Хочу учиться в Германии!» (Поради спеціалістів ::  №34 :: "Навчання та професійні курси")
Талановиті... Перспективні... Сертифіковані... (Аналітика ::  №34 :: "Навчання та професійні курси")
Навчання у галузі IT-технологій


Наше життя сповнене парадоксів... Можна отримати дві вищі освіти, але так і не піднятися кар’єрними сходинками. Хоча у пригоді стають самоосвіта та практичне навчання... І такі парадокси зустрічаються на кожному кроці.
Краса в руках майстрів-професіоналів (Аналітика ::  №35 :: "Навчання та професійні курси")
Школа для Мэри Поппинс (Аналітика ::  №47 :: "Навчання та професійні курси")
Многочисленные агентства по подбору персонала условно можно разделить на две категории: те, кто готов сотрудничать с любым соискателем на вакансию воспитателя, и те, кто предпочитает иметь дело исключительно с педагогами. Но лишь немногие, кроме возможности трудоустройства, предлагают пройти специальное обучение. Наверное, для соискателя будет правильным остановить свой выбор именно на таких организациях.

Статті 0 по 1919) Сторінки:  1 

Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту