pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

ДРУГА ВИЩА — НА ВИЩОМУ РІВНІ

В наш час мало хто заробляє виключно тією професією, яку отримав в юності. За даними соціологічного опитування, що було проведено в минулому році Державним інститутом проблем сім’ї та молоді, рівнем отриманої освіти незадоволені 40% населення. Значна кількість незатребуваних спеціалістів йдуть найкоротшим шляхом, для більш-менш гідного працевлаштування обирають курси ( бухгалтерів або масажистів). Проте, якщо ваші життєві запити не може задовольнити курсове навчання, наприклад, ви вже працюєте на солідному виробництві або заснували власну справу — доцільно подумати про другу вищу економічну освіту.

• докладніше

Які найбільші проблеми, з якими стикаються українські заробітчани в Польщі?

 Не кожна людина може взяти і покинути на декілька місяців рідну домівку, родину, країну. Хтось швидко адаптовується на новому місці і з чужими звичаями, комусь це дається важко. То які основні проблеми, з якими стикаються українці на заробітках в сусідній країні?

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті | Навчання | Интересная профессия
Профессия — актуарий (Аналітика ::  №12 :: "Навчання та професійні курси")
Рынок труда постоянно меняется. Какие-то профессии появляются, какие-то исчезают. А порой случается так, что профессия, появившаяся много лет тому назад и в свое время утратившая актуальность, возвращается. Причем не просто возвращается, а становится одной из самых востребованных. Так случилось с профессией актуария. Кого же называют так загадочно?
Высотники всегда на высоте! (Поради спеціалістів ::  №26 :: "Навчання та професійні курси")
О людях опасных профессий слагают песни и стихи, их считают авантюристами и романтиками. Они изо дня в день преодолевают трудности, выполняя, казалось бы, невыполнимые задания. Одной из таких профессий является профессия высотника. О ее трудностях и перспективах рассказывает профессионал своего дела, высотник со стажем — Дмитрий ДЗЮБЕНКО.
Де навчають антишпигунів (Інтерв'ю ::  №39 :: "Навчання та професійні курси")
Сучасний бізнес передбачає шпигунство, крадіжки комерційних секретів і ще багато різних негативних, але реалістичних сторін. Сьогодні захист будь-якої інформації потребує роботи висококваліфікованого спеціаліста. Освіта в цій сфері найбільш актуальна, а спеціалісти — затребувані ринком праці. Тому фраза: «Я розуміюся на захисних приладах і знаю, як закодувати телефонну розмову», — сьогодні викликає не посмішку, а повагу співрозмовника.

Статті 0 по 33) Сторінки:  1 

Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту