pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Відвідування співбесід як хобі: досвід одного британця

 Сьогодні ми розкажемо вам про одну цікаву людину, вірніше, про її захоплення. Житель Великобританії чотири місяці ходив на співбесіди… просто так. Ні, йому не була потрібна робота – він перетворив це заняття на хобі. Чому і навіщо? Давайте дізнаємось. А заодно й довідаємося, як збільшити свої шанси на співбесіді.

• докладніше

Родинне підприємство на Київщині вирощує печериці для військових

 Сімейний бізнес родини Ільчуків був започаткований ще в 2009 році. На початок військової агресії рф потужність їхнього виробництва складала близько 120 тонн вирощених печериць щомісяця. Початок війни, зрозуміло, порушив виробничі процеси. Попри всі труднощі, родина Ільчуків вирішила не залишати свій бізнес напризволяще, і надалі вирощувати смачні гриби. Тепер уже для того, щоб готувати гарячі обіди для військових та тероборони.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Ринок краси стабілізується


РИНОК КРАСИ СТАБІЛІЗУЄТЬСЯ


У принципі, у кожного з нас є все: і власний ідеал краси, і власне дзеркало...
Євген Кащеєв, сучасний російський автор

Ринок краси стабілізується

У 1988 році в Москві вперше на просторах СРСР пройшов конкурс краси «Московська красуня-88». Про цей конкурс і його переможницю Машу Калініну тоді писали всі ЗМІ. Ситуація на той час складалася вкрай просто: все, що відбувалося в Москві, негайно копіювалося радянськими республіками. У тому ж 88 році Головному управлінню культури Київського міськвиконкому було доручене проведення міського конкурсу «Київська красуня-88». Першою офіційною красунею в Україні стала студентка Київського державного університету, філолог Даша Ніколаєва. У 1989 році кооператив «Інтермарк» заснував конкурс «Міс Київ-89». Це був перший комерційний конкурс в історії країни. Його переможниця Наташа Осмоловська тільки за випуск постконкурсних плакатів одержала гонорар, порівнянний з вартістю двох легкових автомобілів. У тому ж 1989 році бізнесом на красунях зайнявся київський комсомол, а точніше — Центр соціально-культурних програм «Статус», де вперше з’являється Сергій Матяш, директор центру, а нині — президент Національного комітету «Міс Україна». Центр проводить конкурс «Красуня Києва-90», переможці якого поїхали до Москви для участі в конкурсі «Міс СРСР». Там відбулася подія, що на довгі роки визначила напрямок, в якому дотепер проходять українські конкурси краси. У Москві Сергій Матяш зустрівся з директором із ліцензій конкурсу «Міс Всесвіт», який поділився з колегою принципами ліцензування національних конкурсів краси.

У 1990 році був проведений конкурс «Міс Україна», переможницею в якому була визнана Ольга Овчаренко. І почалася ера вітчизняних конкурсів краси по всій території України. Сьогодні, крім незалежних конкурсів, кожен масштабний фестиваль проводить окремі фірмові конкурси, не обминають видавати корони красуні великі модельні агентства в співдружності з періодичними виданнями для жінок. Ажіотажний період повального захоплення модельним бізнесом в Україні минув, ситуація стабілізувалася на користь професіоналів із великими можливостями і діловими зв’язками за кордоном. У цьому бізнесі працюють переважно освічені випускниці курсів, шкіл, агенцій тощо.

Щодо перспектив цієї галузі — при наявності природних даних, певного стартового капіталу, таланту справляти враження та знайомств впливового кола людей — ви зможете зробити собі ім’я і відкрити власний бізнес. Розмови про те, що краса вона і є краса, навіть без грошей — теорія. На практиці ж потенційна модель регулярно витрачає на себе кругленьку суму: послуги масажистів, перукарів, косметологів. Періодичне відвідання солярію, басейну, спортивних та тренажерних залів і т.д. Насправді ринок праці моделей закритий без освіти, рекомендацій та протеже.

За статистичними даними одного з останніх номерів щотижневика «Пропоную роботу» із загальної кількості 181 оголошення рубрики «Шоу-бізнес» за вакансією модель розміщено лише 5 оголошень. Більшість бізнесменів з метою економії коштів віддають перевагу некваліфікованим претенденткам. Таким чином, природна краса молодих дівчат «продається» терміном — на період привабливості. Провідну позицію в рубриці займає вакансія танцівниці. За нею — вакансія «молода-приваблива», без посилання на вид діяльності, та працівники розважальних закладів: оператори ігрових залів, маркери, круп’є, адміністратори. Реальним і успішно впровадженим для моделей виходом було і залишається гармонійне поєднання роботи моделлю та спеціалістом спорідненої галузі. Наприклад: модель-рекламний менеджер-актор-ведучий теле- і радіопрограм...

Лише у випадку гарантованого працевлаштування в іншій сфері, модель може впевнено займатися кар’єрою паралельно у двох напрямках. При цьому, популярніша робота часто є основною, а модельний бізнес — професійним захопленням, додатковим стимулом. Віковий ценз також змушує моделей замислитися заздалегідь про вид своєї діяльності після 30... Проте, ситуація зі статтю моделі склалася дещо інакше: брак чоловіків і надмірна кількість представниць жіночої статі призвели до того, що критерії добору моделі деформувалися. Для чоловіків — лояльніші, до жінок — прискіпливіші.

Для працівників розважальних клубів, казино ситуація протилежна — попит на дівчат є постійним, як і плинність кадрів. Щодо працевлаштування моделі, привабливої особи, професіонала чи новачка — гарантій не існує. Все залежить від порядності роботодавця, ступеня вашої наївності при виборі оголошення, особистих критеріїв та внутрішніх меж.
 
Любов ІВАНЧЕНКО
Колаж Ілони ФОКІНОЇЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2022 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту