pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

ДРУГА ВИЩА — НА ВИЩОМУ РІВНІ

В наш час мало хто заробляє виключно тією професією, яку отримав в юності. За даними соціологічного опитування, що було проведено в минулому році Державним інститутом проблем сім’ї та молоді, рівнем отриманої освіти незадоволені 40% населення. Значна кількість незатребуваних спеціалістів йдуть найкоротшим шляхом, для більш-менш гідного працевлаштування обирають курси ( бухгалтерів або масажистів). Проте, якщо ваші життєві запити не може задовольнити курсове навчання, наприклад, ви вже працюєте на солідному виробництві або заснували власну справу — доцільно подумати про другу вищу економічну освіту.

• докладніше

Майже 2 000 штрафів виписано роботодавцям

 Полювання на неоформлених працывникыв триває 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Щоденник — дзеркало душі?


Щоденник — дзеркало душі?


Якщо на душі важко, а поділитися своїми переживаннями нема з ким, можна довірити їх особистому щоденнику. Такі поради психологи раніше давали досить упевнено. Після досліджень, проведених у Великій Британії, ця впевненість серйозно похитнулася.

Щоденник — дзеркало душі?

Якщо на душі важко, а поділитися своїми переживаннями нема з ким, можна довірити їх особистому щоденнику. Такі поради психологи раніше давали досить упевнено. Після досліджень, проведених у Великій Британії, ця впевненість серйозно похитнулася. Британські психологи дійшли висновку, що вести щоденник шкідливо для здоров’я. Виявляється, люди, які регулярно звертаються до свого щоденника, частіше страждають головними болями, безсонням, порушеннями травного тракту. Крім того, у них виникають проблеми в спілкуванні. Результати, одержані співробітниками університету в Глазго, спростовують уявлення про те, що подолати наслідки подій, які нанесли ту чи іншу психологічну травму, можна, якщо напишеш про неї.

Психологи Елайна Дункан і Девід Шефілд запропонували добровольцям взяти участь у дослідженнях. 94 із них вели щоденник, а 41 не мали такого бажання. Всі респонденти — студенти Стафордширського університету — пройшли стандартне анкетування щодо стану здоров’я і дали відповіді на поставлені запитання про звичку вести щоденник. Учені були впевнені, що краще зі здоров’ям буде у першої групи, бо до цього часу вважалося, що щоденник допомагає зняти напругу, проаналізувати події і знайти правильний вихід із негативної ситуації.

Однак виявилося зовсім інше: найгірші показники були саме у тих, хто в щоденнику регулярно звертався до своєї травми. Можливо, вважає Елайна Дункан, розповісти про травматичну подію один раз дійсно корисно. Але звертатися до неї щоразу — це означає щоразу збурювати старе і переживати біль по-новому, а це негативно впливає на психіку і, як наслідок, на здоров’я.

Автори дослідження вважають, що під час експерименту не було поставлене важливе запитання про те, коли саме було розпочате ведення щоденника — до чи після отриманої психологічної травми. Вони сподіваються одержати відповіді на це питання під час наступного експерименту, учасники якого будуть занотовувати тільки позитивні або негативні враження.
 
Алла МОСКАЛЬОВАЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту