pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Финны упрощают требования к получению рабочих виз иностранцами

 Финляндия может в скором времени, стать нвой "Меккой" для наших "заробитчан". Процесс движется, даже несмотря на определенные трудности, такие как предвзятое отношение к иностранным работникам со стороны профсоюзов и представителей различных партий с «левой» политической ориентацией. За скорейшее упрощение требований к, желающим здесь работать иностранцам, выступают не менее многочисленные организации финских работодателей, понимающих опасность промедления.

• докладніше

Современные тренды рынка умений и навыков

 Если вы обладаете каким-либо из перечисленных ниже навыков или умений, причем используете эти «способности» регулярно и профессионально, то с трудоустройством в будущем, у вас точно не возникнет проблем.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Скільки молоді в Україні задоволені своєю роботою?


 Дослідження було проведено не лише в Україні – опитували також працевлаштовану молодь Франці, Польщі та інших європейських країн. Вік опитаних людей становив 25-35 років. Проведене компанією Gradus Research опитування дає змогу побачити, як молодь загалом реагує на свою роботу і які роботодавці привабливіші для молодого покоління.

Потребами та вподобаннями молодого покоління не потрібно нехтувати, адже саме вони складають найбільшу частку на світовому ринку праці. Крім того, молодь є більш прогресивною в багатьох питаннях, краще орієнтується в сучасних технологіях і швидше опановує нові знання та навички. Але якщо говорити про Україну, задоволеність молодими людьми своєю роботою бажає кращого: всього лиш 45% молоді низько оцінює компанії, в яких працює на даний час.
Що цікаво, в багатьох європейських країнах ситуація не краща. Приміром, в Польщі невдоволеної своєю роботою та роботодавцями молоді – аж 52%, у Франції їх трохи менше, ніж в Україні – 42%. Згідно опитування, найбільш задоволеними своєю роботою можна вважати британську (34%), іспанську (39%) та італійську (31%) молодь. Зрозуміло, що тут на перший план виходять вищі зарплати і розвиненіший ринок праці.
І все ж, абсолютний лідер – хто?
Але абсолютним лідером є молодь Нідерландів. У цій країні 91% молодих людей задоволені своєю роботою. І це не дивно, адже Нідерланди славляться стабільно високими зарплатами та спокійною ситуацією на ринку.
Які показники впливають на задоволеність українців своєю роботою?
Можемо виділити три ключові показники:
  1. Оплата праці;
  2. Баланс роботи та інших сфер життя, так званий work-life баланс;
  3. Гнучкість робочого графіку.
Зауважимо ще один важливий момент – в жодній європейській країні не приділялося настільки багато уваги питанню грошової винагороди. В Європі на першому місці серед опитаної молоді – баланс роботи та інших сфер життя. Зрештою, цілком зрозуміло, чому українську молодь настільки хвилює питання оплати праці, а європейців – ні. Варто просто поглянути на розмір мінімальної зарплати в нашій країні, і, приміром, у Великобританії, Італії чи Німеччині. Без коментарів, чи не так?
В усіх інших моментах прагнення української та європейської молоді щодо роботи та умов праці суттєво не відрізняються. Це запит на власний розвиток, кар’єрне зростання та гнучкий графік роботи.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту