pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Працівників тепер звільнятимуть без причин?

 Нещодавно в першому читанні був ухвалений проєкт закону, який вносить зміни в певні форми трудових відносин. Кому від цього стане краще, а кому ні – давайте з’ясовувати.

• докладніше

Зарплатні очікування українців в 2023 році – чого чекати від влади і роботодавців?

  На жаль, на суттєве зростання зарплат в поточному році українцям не варто сподіватися. Рівень соціального забезпечення лишатиметься переважно на тому ж рівні, що й у 2022 році. Детальніше про це - в статті.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Проєкт «Національний кадровий резерв» – нова ініціатива Міністерства економіки


 Третього листопада було нарешті оголошено про старт роботи «Національного кадрового резерву». Цей масштабний проєкт розроблявся впродовж семи місяців провідними міжнародними та українськими експертами з різних сфер людської діяльності. В розробці даної ініціативи активну участь приймали Міністерство освіти і науки України, Державна служба зайнятості, Асоціація інноваційної та цифрової освіти та Інститут модернізації змісту освіти.

За словами Тетяни Бережної, заступниці Міністра економіки, місія цього проєкту полягає в запуску в Україні ефективного соціального ліфту. А сприятиме українцям в пошуку роботи чи відкритті власної справи… штучний інтелект.
Завдання штучного інтелекту полягатиме в наступному – швидко та точно підбирати професії під кожну людину. Враховуватимуться як її професійні здібності, так і рівень володіння м’якими навичками, тобто soft skills. Не секрет, що при наймі на роботу м’яким навичкам роботодавці приділяють велику увагу. Також штучний інтелект визначатиме здатність пошукачів до ведення власної справи. Висновки, сформовані штучним інтелектом, автоматично формуватимуться в Інтерактивному Резюме. Це резюме кандидати зможуть пересилати роботодавцям через Єдиний Портал Вакансій. Також його можна буде роздрукувати і принести з собою на співбесіду.
Такий формат резюме даватиме перевагу пошукачам перед іншими кандидатами, які матимуть стандартне резюме. Тому якщо перед рекрутером постане завдання, кого обрати на пропоновану посаду, він з більшою ймовірністю обере пошукача з Інтерактивним Резюме.
За умови виявлення штучним інтелектом схильності кандидата до ведення власного бізнесу, пошукач зможе скористатися комплексному навчанню підприємництву. «Національний кадровий резерв» передбачив цей момент, створивши мультимедійні курси у міжнародному форматі SCORM. Також навчальний контент включає в себе майстер-класи відомих бізнес-тренерів (Андрій Длігач, Ваче Давтян та Володимир Страшко). Після успішного проходження курсу системою буде автоматично згенерований іменний сертифікат з унікальним номером.
Сподіваємося, що ця ініціатива допоможе знайти достойну роботу багатьом українцям, які в умовах війни залишилися без роботи. А декому – навіть відкрити власний бізнес.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту