pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Опасные профессии в Украине сменили "лидера"

 Первое полугодие текущего года вывело в такое печальное «лидерство» другое направление в стране

• докладніше

Как понять, что с карьерой "не сложилось"

 Конечно, горячится не стоит, и необходимо внимательно разобраться в ситуации. Однако, если это все-таки так, не стоит долго ждать изменений, а лучше потратить это время на поиски новой более перспективной для вас работы

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

SoftServe запускає оновлені програми навчання для студентів – що відомо?


 Відома ІТ-компанія SoftServe разом із трьома українськими університетами запускає оновлену програму навчання ІТ-спеціальностям. Набір на навчання стартує незабаром – з липня 2022 р. Якщо досі вагаєтеся, чи варто віддавати дитину на ІТ-спеціальність – давайте разом з’ясуємо, що саме чекатиме на студентів за цією моделлю навчання, яка дещо відрізнятиметься від класичного формату.

Дуальне навчання – що це таке?
Дуальне навчання означає, що студенти паралельно із знаннями отримають ще до випуску з університету свій перший і такий важливий досвід роботи. Університети, які візьмуть участь в цьому чудовому експерименті – КНУ ім. Шевченка, Харківський політехнічний інститут та НТУ Дніпровська політехніка. Спеціальності відповідно – «Комп’ютерні науки» (перші два ВНЗ) та «Інженерія програмного забезпечення» (третій згаданий ВНЗ).
Які зміни передбачені для студентів?
Оновлена освітня програма передбачає кращу оптимізацію вивчення навчальних предметів, а самі навчальні курси теж були доповнені фахівцями SoftServe. Студенти отримають прекрасну можливість працювати під керівництвом фахівців SoftServe, відвідуватимуть мотиваційні заняття, які стосуватимуться роботи в ІТ-сфері, отримають більш поглиблені знання з технічних предметів. Вже тільки заради цього варто звернути увагу на згадані вище спеціальності та університети, якщо плануєте віддати дитину в ІТ. А починаючи з ІІІ курсу, студенти зможуть працювати над справжніми проєктами SoftServe.
Слід сказати, що розробкою програми як викладачі цих університетів, так і працівників ІТ-компанії. Як зазначили представники SoftServe, розробка чи оновлення навчальної програми є тривалим та об’ємним процесом, який повинен врахувати думку та досвід обох сторін: як експертів компанії, так і викладачів ВНЗ. Окрім цього, потрібно зважати на стандарти ІТ-індустрії та специфіку освітньої галузі. Що цікаво, на розробку курсу «Системи штучного інтелекту» (Львівська політехніка) знадобилося близько року.
Формат навчання – онлайн чи офлайн?
Якщо вас цікавить, в якому форматі відбуватиметься навчання, це питання вирішуватиметься залежно від ситуації в окремо взятому регіоні. Але викладачі та фахівці SoftServe готові до обидвох варіантів.
Набір на навчання стартуватиме згідно з правилами вступної кампанії, тож у вас ще є місяць часу, щоб зважити усі «За» та «Проти».
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту