pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

"Принять - не принять" не работает: решение - реформа суда

 Без серьезных реформ судейской системы не наладить работу рынка труда

• докладніше

Навчання в США: чи варто брати кредит?

  Студентські позики для навчання – поширена для Сполучених Штатів практика. Чимало американців не в змозі оплатити дітям дороговартісне навчання в престижних університетах, тому трапляється таке, що студенти самі готові взяти кредити на своє навчання, сподіваючись досить швидко виплатити його після навчання. Але так щастить не всім.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Інформатику в школах планують суттєво оновити: що зміниться?


 У пресслужбі Мінцифри повідомили, що планується серйозне оновлення такого важливого в наш час предмету, як інформатика. Якщо ви вже давненько навчалися в школі – п’ять-десять років тому, – пригадайте, якою бідовенькою була тоді інформатика. Учні вчили тонну непотрібної теорії на кшталт «що таке пікселі», «як відкривати-закривати програми» та іншим речам, які вже давно не актуальні.

Чому вони не актуальні? Та тому що сучасні діти (покоління зумерів, як їх ще називають) не лише зростали з технологіями – «із смартфоном в кишені», образно висловлюючись – а й не гірше багатьох дорослих володіють сучасними комп’ютерними технологіями. А то й краще.
Тому зрозуміло, що мучити дітей пікселями і Alt+F4 – це безперспективне марнування часу. Як і вчительських годин, так і дітей. А якщо дітям під соусом нової інфи подають вже давно відому їм інформацію – то не варто дивуватися, що вони скучають на уроках інформатики та граються в ігри. І це замість того, щоб дійсно розвиватися та вивчати нову інформацію, яка знадобиться їм у нашому динамічному світі. Причому робити це можна в ігровому режимі, весело і пізнавально.
Що саме планується зробити?
В Мінцифри сподіваються, що пілотний проєкт стартує вже з осені цього року. Він запуститься у п’ятдесяти закладах загальної середньої освіти. І це буде тільки початок.
В Мінцифри також зауважили, що перша в світі кібервійна чудово проілюструвала той факт, як важливо володіти інформацією, вміти шукати її, аналізувати і не вірити фейкам. А в чому в чому, а в мистецтві брехні росіянам, мабуть, немає рівних. І ми повинні вчити наших дітей протидіяти їхній агресивній пропаганді та дезінформації. Та й не тільки через це, звісно – кваліфіковані ІТ-фахівці вкрай затребувані на ринку праці.
Мінцифри планують:
  • залучати найкращих вітчизняних та закордонних ІТ-фахівців,
  • скласти якісну програму для навчання та оцінювання учнів,
  • створити актуальний нашому часу контент для шкільної інформатики – з першого по одинадцятий класи,
  • створити пілотні навчальні ресурси, щоб діти могли вивчати інформатику в режимі нон-стоп (хто забажає, звісно).
До речі, ці освітні ресурси будуть з часом розміщені на сайті Всеукраїнської школи онлайн для всіх закладів загальної середньої освіти. До речі, у вільному доступі.
Ось такі позитивні новини. Сподіваємося, план Мінцифри буде реалізований так професійно і ефективно, наскільки це взагалі можливо. Україна потребує велику кількість освічених ІТ-фахівців. Чудово, що уряд це розуміє і планує змалку по-справжньому зацікавлювати дітей інформатикою.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту