pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Люди та гроші

 У давній Спарті, командири аскетичних спартанських воїнів, придумали, як взагалі відбити у суворих підлеглих спрагу до збагачення

• докладніше

Як не втрапити на гачок фінансових пірамід?

 З'ясуємо основні принципи, дотримуючись яких ви не втрапите на гачок фінансових пірамід з їхніми фантастичними обіцянками.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Банкірам на вихід?


«Юристи та економісти», які випускаються з вітчизняних вищів, щоб потім піти працювати зовсім не за фахом, вже стали певною «притчею» на українському ринку праці. Не так давно, вже писалося про існування такої тенденції серед абітурієнтів України, які демонструють суттєві цифри серед тих, хто намагається отримати вищу освіту в нашій країні.

Можливо, інформація, яка міститься в цій статті стане у нагоді та посприяє прийняттю більш вдалого рішення щодо освіти для всіх тих, хто бажає вступати до українських вищів суто заради «корочок».

Тож певна «хвиля» звільнень банківських робітників, набула міцності та спостерігалася протягом усього минулого "карантинного" року.

За весь цей час, банки та фінансові установи України звільнили 5 000 власних співробітників. Станом на грудень минулого року в цій сфері українського ринку праці працювали 128 000 працівників, хоча  в грудні 2019 го року, таких працівників спостерігалося більш, ніж 133 000 офіційно працевлаштованих осіб. Такі данні надав аналітичний відділ Національного банку України (НБУ).

Звільнення «банкірів» на думку аналітиків, вже набуло ознаків певної тенденції спостерігалася протягом усього карантинного та кризового 2020 року. Найбільше таких звільнень співробітників припало на іноземні фінансові установи, які працюють в країні.

Згідно з даними, які надав Національний банк України, зберегти існуючу кількість власних співробітників зуміли лише ті фінансові установи та банки, які перебувають у приватній власності.

Таким чином, можна спостерігати наступну кількість фахівців у грудні минулого року:

  • в державних банках працювали 35 400 робітників;
  • при цьому, в Приватбанку – 25 500 осіб;
  • в іноземних фінансових установах – 35 200 робітників;
  • в приватних банках та фінансових установах – 31 900 співробітників.

В той самий час, аналізуючи загальний стан цієї сфери у минулому 2020 році, Національний банк України відмітив певне «стійке відновлення» штату робітників, яке спостерігалося в багатьох сегментах цієї сфери, та було пов’язане з невеликим покращенням економічної ситуації в країні, протягом другого півріччя.

Найкращі темпи зростання кількості працівників або їх «утримання» на робочих місцях попри всі негаразди пандемії коронавірусу та карантинних обмежень, було відмічене у секторі іпотечного кредитування. Більш-менш, відмічають й зростання операційних доходів фінансових установ, що також надає змогу зберігати та, навіть, потрохи збільшувати робочі місця.

 

 











Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту