pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

В Україні зменшилася кількість працевлаштованих офіційно

 При тому, що Україна має 17 мільйонів громадян працездатного віку, на початок року у Держстаті фіксували понад 45% працевлаштованих офіційно

• докладніше

Не лише заробити гроші, а й не втратити їх: як протидіяти кіберзловмисникам?

 За даними Національного банку України, в минулому році було виявлено 4,5 тис. шахрайських ресурсів, які маскуються під офіційні сайти. І частина українців, повівшись на оманливу «замануху», втрачають кошти з банківської картки, своїми ж руками надаючи до них доступ стороннім особам.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Хто найбільш затребуваний цієї осені


Ріелтори, робітники без кваліфікації, кур’єри… Список затребуваних працівників на вакансії, які потрапили до «ТОПу» завдяки змінам, що приніс на ринок праці України коронавірус та обмеження, викликані бажанням протидії поширенню пандемії пошесті, постійно оновлюється.

Напередодні приходу зими (принаймні календарної), можна впевнено казати, що цієї осені, найбільш затребуваними серед українських роботодавців були саме наступні робітники.

Наприклад, у річному вимірі, затребуваність у вправних автомобільних інструкторах на ринку праці в країні зросла майже на половину - на 45%. Попит пов’язують з тим, що напередодні очікуваного «локдауну», чимало українців намагаються отримати водійські права, щоб не залежатиме від громадського транспорту, рух якого, скоріше за все буде суттєво обмежений або, навіть, припинений.

Окрім спеціалістів, які можуть навчити керуванню авто, найчастіше на вітчизняному ринку праці шукали й таких фахівців.

Репетиторів з різних наук та шкільних предметів: затребуваність зросла настільки, що виявилася на 33% більше, ніж за аналогічний період часу рік потому, й на 90% більше, ніж за останні два місяці літа. Попит на професійних онлайн-викладачів зі шкільних предметів виріс на цілих 34%. Як правило, таких спеціалістів, люди шукають для того, щоб їх діти могли підготуватися до складання іспитів ЗНО. Українці готові платити чималі гроші репетиторам, середня оплата їх послуг сягає  660 гривень за голину навчань, що насправді, на 33% менше, аніж рік тому.

Не менш популярні й майстри з ремонту велико габаритної побутової техніки. Близько 15 000 замовлень (що на 13% більше, ніж за аналогічний період минулого 2019 року), було розміщено у базах вакансій останнім часом. Середня оплата послуг таких майстрів виросла на 17%, та склала до 440 гривень за годину роботи. Фахівці кажуть, що завдяки невизначеності майбутнього і українці не поспішають витрачати гроші, обираючи максимально можливий ремонт старої техніки, ніж придбання нової.

Так, на оплату послуг майстрів з ремонту, всього за перші два місяці осені, українці встигли витратити майже 7 000 000 (сім мільйонів) гривень, що на 19% більше, ніж за той же час у минулому 2019 році.

Тримають популярність й фахівці з ремонту меблів. В цих майстрів також стало більше роботи – збільшився попит на ремонт, складання, перетяжку, виготовлення та реставрацію меблів. Зростання попиту показує 23% зверху, аніж данні за той самий період рік тому. Проте, незважаючи на ажіотаж, оплата за послуги таких майстрів не змінилася й залишається, у середньому, на рівні 1 220 гривень за виклик та роботу.

Популярні також, й будівельники. Попит на послуги таких фахівців, у порівнянні з минулим роком зріс на 10%, але середня оплата роботи, також залишається на рівні минулого року – 4 700 гривень, які платять різноробочим.

У категорії «домашній майстер» зростання попиту на 6%. Серед тих, хто найбільш затребуваний, такі спеціалісти:

  • сантехніки;
  • електрики;
  • "чоловік на годину" або майстри з вирішення дрібних домашніх справ.

Також, в Україні найчастіше шукали кваліфікованих робітників з інструментом й працівників по обслуговуванню та експлуатації обладнання.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту