pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Трудоголик - это заболевание?

 Одним словом, не стоит путать кропотливую работу с серьезным к ней отношением, с тем явлением, что зовется трудоголизм

• докладніше

Як у столиці підтримують місцевий бізнес?

 Розуміючи важливість підтримки столичного бізнесу в умовах воєнного стану, депутати Київради ще з березня ухвалили низку рішень, щоб полегшити життя київським підприємцям. Що це були за рішення, а також який важливий проєкт чекає на затвердження – читайте про це далі в статті.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Тижневий дайджест новим сфери праці


Останнім часом у світі відбулося багато чого цікавого, й про де-які новини, ми зараз й поговоримо.

По-перше, автоматизація крокує світом все більш впевнено, й тепер, одна з польських лікарень матиме спеціального робота, що буде приймати дзвінки від пацієнтів до реєстратури. Така необхідність з’явилася після численних скарг польських хворих на труднощі, які вони зустрічають намагаючись додзвонитися, щоб записатися на прийом до лікаря.

Голосовий бот, який було створено спеціально для прийому таких заявок, має полегшати ситуацію та задовільнити вимоги пацієнтів. Робота мають запрограмувати «на потреби» певного медичного закладу а його штучний інтелект зможе реагувати на прохання пацієнтів, «отримавши» знання про найпопулярніші проблеми людей у таких питаннях, як здоров’я.

Крім того, розумна програма зможе перетелефонувати людині та нагадати їй про час прийому лікаря.

Крім цих новин, популярний месенджер Viber розпочинає пошук українських співробітників. Спершу, окрему команду планують набирати у нашій столиці. Необхідність викликана популярністю Viber в Україні, яка постійно зростає.

Вже відкриті вакансії менеджерів з маркетингу та продакт-менеджеру, які можна знайти на офіційному сайті компанії. В обов’язки маркетолога буде входити реалізація стратегії просування контенту та джіджитал-просування. Продакт –менеджер буде займатися роботою по розробці ідеї та реалізації того, що буде здобрено керівництвом.

Інформації про відкриття офісу в Києві, поки що немає. При цьому, компанія-власник месенджеру вже має офіс в Одесі, робітники якого займаються аналізом ситуації із використанням Viber в Україні.

У той час, Кабінет міністрів України на повну працює над відміною трудових книжок в країні. Необхідність викликана недоцільністю подальшого використання паперових носіїв. За заявами керівників проекту змін, все має минути без зайвих складнощів, бо більшість інформації вже міститься в електронних базах даних. Наразі ті, кому це важливо можуть попросити роботодавців продублювати необхідну інформацію в паперовій трудовій книжці. Після того, як закон буде прийнятий від шукачів та роботодавців більше не будуть вимагати наявність чи зберігання такого документу.

 

 

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту