pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Диплом с немецким акцентом

С чем у вас ассоциируется Германия? С Берлинской стеной, лучшим в мире пивом, автомобилями BMW и альпийскими лужайками Баварии? А ведь родина Гете и Шиллера славится еще одной достопримечательностью — системой высшего образования. Обучение в институтах, университетах и академиях (которое здесь «на уровне») сравнительно недорогое даже для иностранных студентов. Впрочем, поводы для поступления именно в немецкий вуз на этом не исчерпываются…

• докладніше

Как безболезненно сменить работу

 Самое первое с чего необходимо начать – это найти работу. Настоятельно не рекомендуем вам увольняться, пока вы окончательно не нашли новое место работы и вам не предложили работу в нем. Самый лучший вариант, когда вы находите работу и уже тогда увольняетесь, переходя с одного места на другое без потери денег и времени на поиски трудоустройства. Таким образом вы просто меняете работу, а ваши функции могут даже остаться прежними.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

"Нестримне зростання" середніх зарплат в Україні


 За даними вітчизняної служби статистики, минулий липень продемонстрував чергове збільшення показників середньої заробітної плати в Україні.

Так, згідно з результатами досліджень Служби, саме за цей місяць середня зарплата в країні збільшилася на 19,6%. Звичайно, мова йдеться про офіційні заробітні платні працівників, які працюють легально. Притому, під час досліджень, враховували як показники зростань середньої номінальної заробітної платні, так і реальних зарплат українців.

Треба нагадати, що середня номінальна зарплатня, як правило, обчислюється у якості середнього арифметичного показника, тобто вся зарплатна сума, яку виділяють на заробітні плати ділиться на кількість працюючих та на кількість місяців за необхідністю мати дані за певний період.

За словами співробітників Служби, загальний показник номінальної оплати праці українців, у порівнянні з червнем збільшився на 1,7%. А, у порівняні із тим самим періодом минулого року – на всі 19,6%. У той самий час, індекс збільшення реальних зарплат склав 102,4%, у порівнянні з місяцем потому, та 109,5% - якщо зрівнювати з тим самим періодом 2018 року.

Також, у Державній службі статистики вирахували й суму «нової» середньої плати для українців. За їх даними, вона складає 10 971 грн. Саме такі гроші, українці мають отримувати, як середню заробітну платню кожного місяця.

За прогнозами експертів, таке зростання має й далі тривати. Тим паче, що теза про середні офіційні заробітки у еквіваленті «620 доларів США», була озвучена й колишнім прем’єром України Володимиром Гройсманом.

При всьому цьому, дефіцит кваліфікованих кадрів на ринку праці країни триває, а потік трудових мігрантів з України продовжує потрохи збільшуватися. Низка країн Європи, без зупинок приймає чергові закони, що мають спростити працевлаштування іноземців, зокрема українців. При суттєвих різницях ку заробітних платнях, не дивно, що багато хто, вирішує шукати щастя за кордоном. Більш того, де-які країни світу, мають досить цікаві програми для трудових мігрантів, що передбачають навіть отримання громадянства країни у подальшому.

Звичайно, подібні «смаколики» не можуть не цікавити й багатьох українців, що встигли втомитися від потреби виживання на батьківщині. Тому, тільки зростання вітчизняних заробітних плат, максимально до розмірів їх світових аналогів (без врахування країн «третього світу»), можуть зупинити відтік кадрів, залишиаючи українців вдома, поруч зі своїми родинами.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту