pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Где найти соискателей под конец года?

 Конец года считается сложным временем для поиска новых сотрудников и поиска новой работы. Мало кто соглашается на решение рекрутингового вопроса в это период. Это происходит, прежде всего, из-за того, что все усилия обеих сторон направлены на скорейшее завершение основных неотложных дел. Чаще всего времени нет на проведение собеседования в это время.

• докладніше

Професія далекобійника – які труднощі підстерігають в дорозі?

  Поки ми спимо у теплих ліжках і затишних домівках – вони працюють цілодобово; поки ми відзначаємо новорічні свята чи просто відпочиваємо на вихідних з рідними чи друзями – вони перебувають за кермом. Так, ця професія оплачується непогано, але легкою її аж ніяк не назвеш. Перерахуємо труднощі, з якими стикаються далекобійники у своїй професії.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Найбільш важка робота у світі: доведено дослідницьким шляхом


 Теми про те, яка з сучасних людських робот може вважатися самою важкою, періодично бентежать суспільство. При тому, що є праці, що за своєю специфікою, однозначно важкий, а часом, й небезпечний труд, представники багатьох професій можуть впевнено сказати, що їх робота також  не прогулянка й може зашкодити здоров’ю людини чи принести із собою чималий ризик.

Шахтарі та військові, вчителя та працівники хімічних підприємств, вчені, що працюють із вірусами чи випробувачі нових літаків – сучасний світ пропонує багато зайнять, більшість з котрих можуть наражати, якщо не на ризик, то на постійний стресовий стан, який буває не менш небезпечний, ніж робота біля палаючої доменної печі..

Навіть працюючи міським таксистом можна випадково знайти дуже неприємні робочі ситуації, після яких нічого більш важкого за таку роботу для вас не буде існувати.

Секрет полягає у тому, що важкою, може стати будь-яка праця, за яку людина несе відповідальність. Якщо працівнику не однаково має він та його колеги результати чи як вплинуть на розвиток компанії та власні заробітки ті дії, що зроблені саме ним – будь-яка робота, у тих чи інших випадках буде здаватися важкою та неосяжною, періодично повертаючи думки до стану «на вихід». При цьому, така ситуація виникає не тільки на «неулюблених» роботах, але й на самій, що ні є «роботі мрії». Все тому, що відповідальність – сам по собі важкий тягар, гідно нести який здатен не кожний. А, якщо відповідати доводиться не тільки за свої дії, а й за дії колег чи підлеглих – впоратися з цим може справжній супер - робітник.

Але відкидаючи філософію та повертаючись до конкретики, слід зауважити, що з наукової точки зору, така робота не тільки існує у якості спеціальності але й вже визначена.

Вчені з Китаю вдалися до глобального опитування та дослідили думки 140 000 працівників із різних країн світу. Виявилося, що самою найважчою роботою, більшість вважає труд офіціантів.

При чому, такі думки висловлювали не тільки представники цієї професії чи ті, хто хоча б деякий час працював  у сфері загального харчування та послуг. Навіть особи, які у ресторанах та кафе мають багато літній стаж, хіба що постійних відвідувачів, називали цей труд найбільш важким.

Виявилося, що у робітників цієї сфери найбільш великий ризик проявів серцево-судинних захворювань та ризик ранньої смерті.

Нижчі сходинки цього неочікуваного рейтингу сягнули такі професії, як архітектор, лікар та вчитель.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту