pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как сообщить шефу, что он не прав

 Споры с шефом, как правило, не заканчиваются ничем хорошим, даже если спор был несерьезным. Споря с начальником, вы рискуете испортить отношения между вами, создать себе проблемы в дальнейшей работе и общении с коллегами и даже потерять рабочее место. Поэтому те специалисты, которые знают, что у их руководителя взрывной характер, должны уметь избегать конфликтных ситуаций, что создает трудности – сложно сказать руководителю, что он не прав в чем-либо.

• докладніше

Свій серед своїх: як прискорити адаптацію у новому колективі

 Якщо, керівництво намагається заохочувати колектив до корпоративного єднання, не зволікайте та приймайте участь в усіх тимбілдінгових процесах.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Як гарантовано "завалити"співбесіду


Звичайно, руйнувати свою кар’єру на етапі проходження співбесіди, не бажає, мабуть, жоден шукач роботи. При цьому «небажанні», ми дуже часто припускаємося помилок, які трансформуючись у різні вислови, роблять нам «ведмежі послуги», створюючи в очах співрозмовника зовсім «не той» наш вигляд.

Наприклад, кадровики, які спілкуються з нами на інтерв’ю, не дуже згодні з такими «поясненнями» від шукачів, як то «не встиг прочитати» чи «не зміг знайти» інформації щодо роботодавця, до якого ви намагаєтеся працевлаштуватися. «не розуміють» ці люди й наших відвертих зізнань про те, «що не маємо часу» на такі речі чи якихось інших. Для нормального кадрового співробітника, такі речі є сакральними, тому він не може зрозуміти нащо вам витрачати свій та його час, коли вам все одне візьмуть вас «на роботу» саме до цієї компанії чи ні.

Відвертість на кшталт «ніколи це не робив але чому не спробувати» також не додає вам балів у таких розмовах. Краще одразу аргументувати свою впевненість щодо ваших можливостей справитися із тим що на вас чекає, ніж відверто міркувати чи не використати цього роботодавця, як полігон із засвоєння нових навичок.

Прохання про «надання шансу» виглядають скоріше жалюгідною спробою, ніж обнадійливою співрозмовника інформацією, тому не просіть але доводьте чому тут повинні бути саме ви. Також, про те що це ваша остання надія на працевлаштування, промовить й ваша «готовність на все» заради отримання цієї посади.

Та навіть, якщо ви впевнено відповіли на усі запитання «ейчарівця» не слід розслаблятися. Наприклад, відповідь на прохання розповісти що небудь ще про себе, має прозвучати у вигляді «чого-небудь» й це краще, ніж дивуючись вимовити: «А ,що ще? Все ж й так у резюме написано».

 

Автор:
Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2021 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту