pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Диплом с немецким акцентом

С чем у вас ассоциируется Германия? С Берлинской стеной, лучшим в мире пивом, автомобилями BMW и альпийскими лужайками Баварии? А ведь родина Гете и Шиллера славится еще одной достопримечательностью — системой высшего образования. Обучение в институтах, университетах и академиях (которое здесь «на уровне») сравнительно недорогое даже для иностранных студентов. Впрочем, поводы для поступления именно в немецкий вуз на этом не исчерпываются…

• докладніше

Третий не лишний

Врагов можно просто не любить, уничижая взглядами и презрительным молчанием. А можно не любить активно, подавая иски в суд, строча гневные пасквили, создавая антикризисные блоки, союзы и коалиции (или подсыпая в суп стиральный порошок, пичкая «неприятельского» кота пургеном или наливая клей в ботинки супротивника…). В итоге, отношения с коллегами, соседями, второй половиной рушатся, из-за чего страдает бизнес, худеет кошелек и портится психологический климат. Все сложится именно так, если… не вмешается некто третий — совсем не лишний. И вот почему.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Як гарантовано "завалити"співбесіду


Звичайно, руйнувати свою кар’єру на етапі проходження співбесіди, не бажає, мабуть, жоден шукач роботи. При цьому «небажанні», ми дуже часто припускаємося помилок, які трансформуючись у різні вислови, роблять нам «ведмежі послуги», створюючи в очах співрозмовника зовсім «не той» наш вигляд.

Наприклад, кадровики, які спілкуються з нами на інтерв’ю, не дуже згодні з такими «поясненнями» від шукачів, як то «не встиг прочитати» чи «не зміг знайти» інформації щодо роботодавця, до якого ви намагаєтеся працевлаштуватися. «не розуміють» ці люди й наших відвертих зізнань про те, «що не маємо часу» на такі речі чи якихось інших. Для нормального кадрового співробітника, такі речі є сакральними, тому він не може зрозуміти нащо вам витрачати свій та його час, коли вам все одне візьмуть вас «на роботу» саме до цієї компанії чи ні.

Відвертість на кшталт «ніколи це не робив але чому не спробувати» також не додає вам балів у таких розмовах. Краще одразу аргументувати свою впевненість щодо ваших можливостей справитися із тим що на вас чекає, ніж відверто міркувати чи не використати цього роботодавця, як полігон із засвоєння нових навичок.

Прохання про «надання шансу» виглядають скоріше жалюгідною спробою, ніж обнадійливою співрозмовника інформацією, тому не просіть але доводьте чому тут повинні бути саме ви. Також, про те що це ваша остання надія на працевлаштування, промовить й ваша «готовність на все» заради отримання цієї посади.

Та навіть, якщо ви впевнено відповіли на усі запитання «ейчарівця» не слід розслаблятися. Наприклад, відповідь на прохання розповісти що небудь ще про себе, має прозвучати у вигляді «чого-небудь» й це краще, ніж дивуючись вимовити: «А ,що ще? Все ж й так у резюме написано».

 

Автор:
Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту