pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Новогодний корпоратив на работе

Работодатель вдвойне заинтересован в проведении корпоратива, так как это возможность сплотить коллектив, объединить коллег под предлогом общей традиции, дать возможность каждому члену коллектива наладить дружеские отношения с коллегами. Кроме того, в подготовке к мероприятию сотрудникам часто приходится общаться, решать общественные вопросы, участвовать в организации празднования, что дает каждому работнику внести свой вклад не только в рабочее, но и общественное дело

• докладніше

Поради батькам – зверніть увагу на ці речі, якщо хочете віддати дитину на ІТ-спеціальність

  Дедалі більше батьків зацікавлені в тому, щоб віддати дітей на ІТ-спеціальність. Та й самі старшокласники теж не проти опанувати одну із ІТ-спеціальностей. Про це свідчать недавні опитування, згідно з якими більше половини старшокласників хочуть стати айтішниками. В цій статті розбираємося, які поради можна дати батькам, якщо вони хочуть віддати дитину на ІТ-спеціальність.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Павло Гурняк: «Ми впевнені у нашому майбутньому»


ПАВЛО ГУРНЯК: «МИ ВПЕВНЕНІ У НАШОМУ МАЙБУТНЬОМУ»


Генеральний директор ДП «Калісто»
Павло ГУРНЯК

 
Можливо комусь це і видасться дивним, проте динаміка розвитку ринку праці зовсім не обмежується конкуренцією між претендентами на вакансію. Вона включає і конкуренцію між роботодавцями за потенційного працівника. Навіть без відповідної освіти, досвіду роботи чи протекції можна отримати достойне робоче місце, а також певну перспективу професійного росту.

Саме про це наша розмова із генеральним директором ДП «Калісто» Павлом ГУРНЯКОМ. Прийшовши студентом стаціонару на роботу у «Калісто» охоронцем найнижчої ланки, сьогодні він очолює цю охоронну структуру.


-
Павле Володимировичу, кого саме Ви запрошуєте до співпраці?
-
Молодь та чоловіків середнього віку. Перевагу, звісно, надаємо професійним охоронцям із досвідом роботи, але навіть випускники гуманітарних ВНЗ чи вчорашні військовослужбовці можуть у нас працевлаштуватися. Ми не встановлюємо якихось занадто жорстких професійних обмежень для претендентів, оскільки наш обов’язок — виховати з них справжніх професіоналів охорони.


-
На яких охоронних послугах спеціалізується «Калісто», яким, в ідеалі, є ваш співробітник і яку нішу займає ваша фірма у сфері охоронних послуг?
-
ДП «Калісто» супроводжує бізнес мережі супермаркетів «Велика кишеня» у п’яти областях країни, а наш штат нараховує понад п’ятсот осіб. Молоді люди, що претендують на робоче місце, мають бути уважними, витриманими та комунікабельними, оскільки їхня робота буде пов’язана, передусім, із людьми. Адже наш сегмент на ринку праці — це внутрішня та зовнішня охорона супермаркетів, супровід товарів та цінностей, зрідка — особиста охорона. Наразі ми пропонуємо 90% послуг загальної номенклатури охоронного бізнесу. Тому співпраця з нами є перспективною для молодих людей, що вирішили пов’язати своє майбутнє з цією спеціальністю.


-
Наскільки складно влаштуватися охоронцем на роботу до фірми?
-
Претендент має бути сприйнятливим щодо специфічних відмінностей нестереотипної охорони і готовим до постійного розвитку та вдосконалення. Адже наша робота тісно пов’язана з найновішими засобами контролю та відеонагляду, що передбачає і певну технічну обізнаність. Проте окрім певних професійних вимог до претендентів та працівників ми надаємо їм можливості розвитку: наші співробітники вивчають комп’ютерну техніку, психологію, підтримують добрий фізичний стан. Якщо претенденти готові до активної співпраці та самовдосконалення, то проблем із працевлаштуванням у них не виникне.


-
Які права та гарантії забезпечуєте своїм працівникам?
-
Абсолютно всі. Ми неухильно дотримуємося трудового законодавства, тому жодних виключень із переліку прав працівників у нас немає. Соціальний пакет винесено окремим рядком у переліку умов працевлаштування: ми вітаємо наших працівників зі святами, підтримуємо їх преміальними за хорошу роботу та не залишаємо їх сам на сам у скрутному становищі. При відповідному якісному рівні співпраці робітники можуть бути впевнені в адекватному ставленні до них.


-
Які перспективи кар’єрного росту охоронців у вашій компанії та загалом у цьому сегменті ринку?
-
Перспективи цілком чіткі. Не лише ДП «Калісто» демонструє тенденцію до сталого розвитку, але й ціла галузь. Сьогодні переважна більшість охоронних структур перепрофільовується на відеонагляд, що у порівнянні зі старими методами роботи набагато рентабельніше. Стрімко зростає попит на професійно підготовлену до специфічних особливостей охорону та охоронців, які вміють працювати і поводити себе у людському середовищі. А це — саме наш сегмент, тому у майбутньому компанії та майбутньому наших співробітників ми впевнені.

 
Іван ПОДОЛЯНИНЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту