pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Пражский торг

Богемский хрусталь, Карловы Вары, «Стобашенная» Прага, две тысячи феодальных замков, всемирно известное пиво… Как минимум, «пять причин», чтобы посетить Чехию. Но не только осмотр местных достопримечательностей привлекает тысячи украинцев в этот «Рим Севера, сердце Европы и самый драгоценный камень в короне мира», — как живописал страну великий Гете. Многие наши соотечественники уезжают в Чехию, привлеченные возможностью трудоустройства и открытия малого бизнеса. И в этом ракурсе стоит присмотреться к сказочной стране повнимательнее.

• докладніше

Что ожидать от МЗП в наступившем году?

 Она повышается....

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Шлях до вершин нерухомості


Шлях до вершин нерухомості

Шлях до вершин нерухомості
Отримати професію, навчитися заробляти гроші, зробити кар’єру разом із Центром підготовки та розвитку рієлторів АН «Золотий ключ»

У 2005 році при Київській агенції нерухомості «Золотий ключ» був створений Центр підготовки та розвитку рієлторів. За дев’ять місяців навчальний курс відвідали 150 слухачів. Вони отримали корисні знання, сучасну професію, стабільний прибуток та привабливе майбутнє.

Навчання та робота, що підходить для всіх
«Майже всі слухачі, що пройшли навчальний курс у Центрі підготовки та розвитку рієлторів, кожен місяць приводять до агенції одного-двох нових клієнтів, – розповідає Сергій Степанюк, генеральний директор агенції нерухомості «Золотий ключ». – Їхній середньомісячний прибуток становить від 500 доларів. А прибуток агенції, у порівнянні з 2004 роком, збільшився у декілька разів».

500 доларів на місяць…. Гарна зарплата, чи не так? На початку ці гроші здаються шаленими. Проте минає час, амбіції та потреби, звісно, зростають… Саме цим і цікава робота у сфері нерухомості, бо вона ідеально підходить усім, хто не хоче зупинятися на досягнутому, а бажає підкорювати нові кар’єрні вершини.

«Збільшити свій прибуток за рік у кілька разів, працюючи в нашій агенції, – цілком реально. Адже і я в минулому теж був звичайним агентом з нерухомості, – продовжує Сергій Романович. – Але в умовах конкуренції будь-яка агенція, де працюють малокваліфіковані кадри, не сьогодні-завтра програє. Збанкрутувати не входило в наші плани, і тому вже на стадії розробки бізнес-плану ми передбачили витрати на заснування спеціалізованого навчального центру, де наші співробітники будуть постійно отримувати нові знання та підвищувати свою кваліфікацію. Адже в Україні майже не готують фахівців у сфері нерухомості, хоча на ринку професія «рієлтор» має великий попит».

Стандартний набір професійного рієлтора

Теоретичні семінари, що чергуються з практичними тренінгами, – важлива та головна умова навчання фахівців в Центрі підготовки та розвитку рієлторів АН «Золотий ключ». Досвідчені кваліфіковані спеціалісти в галузі нерухомості: рієлтори, юристи, тренери-психологи, економісти, маркетологи, що викладають у Центрі, спеціально розробили навчальні матеріли. Слухачі курсу, майбутні рієлтори, отримують знання з юриспруденції, ринкового ціноутворення, мистецтва пошуку клієнтів та продажу, прикладної психології, маркетингу. І обов’язково – професійні знання: кредитування, правила та тенденції ціноутворення на ринку нерухомості, правила підготовки будівничого об’єкта до продажу та забудови міста, податки у сфері нерухомості, підготовка та складання договору продажу, кодекс етики рієлторів.

Після місячного навчального курсу у разі успішного складання тестів та іспитів слухачі отримують сертифікат про закінчення навчання в Центрі підготовки та розвитку рієлторів і неодмінно зараховуються на роботу в один із підрозділів агенції нерухомості «Золотий ключ». І що важливо – вони отримують професію, яка у будь-які часи допоможе заробити на хліб з маслом і, навіть, з ікрою. Все залежить від їх старанності, завзятості та бажання.

Отже, отримати знання та навички із перших рук професіоналів – що може бути кориснішим та більш престижним?! Якщо ви ще вагаєтесь, зважте на те, що успіху в галузі нерухомості у нашій країні, як і в усьому світі, досягають люди різних професій, освіти та соціальних прошарків.

Всі ті, хто бажає отримати сучасну та перспективну професію рієлтора, звертайтесь до Центру підготовки та розвитку рієлторів агенції нерухомості «Золотий ключ»
Проспект Перемоги, 25. Тел. 492-3030

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту