pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

"Не те" рабочие привычки

 Вполне возможно, что не в вашу пользу играет одна из выработанных вами привычек построения своего рабочего процесса. Причем, «привычка» может казаться, на первый взгляд, вполне такой «рабочей», однако, именно она будет истолкована, что называется, "наоборот".

• докладніше

Для цьогорічних абітурієнтів стартують вебінари з підготовки до тестування

  Від сьогодні, тобто з 12-го травня 2022-го року, ЮНІСЕФ разом із Громадською спілкою «Освіторія» запускають щоденні вебінари з підготовки до національного мультипредметного тесту. Вебінари – безкоштовні, вступники можуть переглядати їх на платформі iLearn.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Робимо ставку на післядипломну освіту


Робимо ставку на післядипломну освіту


Чи потрібна сучасній людині друга вища освіта? Відповідь дає сьогодення: високий інтелектуальний рівень особистості, розвиток промисловості, підвищені вимоги щодо кваліфікації працівників, орієнтир на загальноєвропейські стандарти. Звісно, щоб відповідати вимогам сучасності, людина має рухатися вперед, підвищувати рівень професійної відповідності, який передусім, базується на якісній освітній базі.

Робимо ставку на післядипломну освіту

Київський Інститут підготовки кадрів промисловості акредитований за ІІІ освітнім рівнем, головний навчальний заклад Міністерства промислової політики України, що сприяє розвитку післядипломної освіти в Українському освітньому процесі. Інститут нагороджений Срібною медаллю «Незалежність України», виступив номінантом альманаху «Золота книга Української еліти», а також став лауреатом Міжнародного академічного рейтингу «Золота фортуна». ВНЗ готує висококваліфікованих спеціалістів фінансової справи, бухгалтерського обліку та аудиту (факультет перепідготовки фахівців, другий диплом), а також молодших спеціалістів. Ректор інституту — педагог високої кваліфікації, творча людина і талановитий керівник, академік Української академії наук Інна Петрівна Палій.
Проректор Інституту з навчально-методичної роботи Наталя Василівна Бичек допомогла зорієнтуватися щодо питань післядипломної освіти.
-
Наталя Василівно, чи актуальна сьогодні в Україні післядипломна освіта?
-
Звісно, актуальна і навіть дуже. Сьогодні фахівці, які отримували вищу освіту ще за радянських часів, не можуть користуватися таким попитом як спеціалісти, що отримали знання відповідні до сучасних норм. Проте, для роботи у невеличкій фірмі було достатньо знань, що давали на трьохмісячних курсах бухгалтерів. Відтепер критерії оцінювання працівників суттєво змінилися, адже нині важливе значення надається загальноекономічним знанням.


-
Ваш навчальний заклад на базі післядипломної освіти готує спеціалістів з фінансів, бухгалтерського обліку і аудиту. Яким попитом користується ця спе-ціальність на ринку праці сьогодні?
-
Кваліфіковані фахівці з бухгалтерського обліку і аудиту посідають провідне місце у сфері промисловості та бізнесу. Більшість наших студентів — люди, що мають повну вищу освіту, але вирішили пройти перепідготовку саме в цьому напрямку. Зокрема, до нашого ВНЗ приходить багато вчителів математики, інформатики, географії.


-
Чи навчаються в Інституті працевлаштовані на сьогоднішній день фахівці?
-
Так. У нас навчаються фінансисти, директори, люди, які обіймають досить високі посади. Щоб і надалі впевнено підніматися кар’єрними сходами, вони прагнуть отримати якісну, сучасну освіту.


-
Виходить, ви навчаєте людей, які вже мають життєвий і практичний досвід. Напевно, важко знову сідати за студентську лаву?
-
Саме тому в нашому колективі працює висококваліфікований склад професорів з високим практичним та науково-методичним досвідом. Запрошуємо до співпраці фахівців з провідних ВНЗ, таких як Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Податкова академія... Ми завжди прагнемо знаходити підхід до кожного студента, враховуємо всі побажання. Використовуємо перевірену структурно-логічну схему викладання: від легкого до важкого. Забезпечуємо студентів широким спектром навчально-методичної літератури, маємо обладнані інтернет-класи, лінгафонний кабінет. Очно-заочна форма навчання дозволяє студентам отримувати якісні знання без відриву від виробництва: у нас діє злагоджена система складання сесій. Для більшої зручності ретельно продумали інфраструктуру: аудиторії, гуртожиток, кафе, бібліотека – усе знаходиться в одному корпусі. Та головним чинником є взаєморозуміння, адже наші студенти — це наші колеги. Трапляється, що не тільки ми навчаємо їх, а й вони нас.


-
Наскільки важливу увагу приділяєте працевлаштуванню своїх студентів?
-
Вважаємо, що зобов’язані працевлаштовувати своїх студентів. За 55 років існування наш навчальний заклад добре знаний на ринку праці. В нашому Інституті діє навчально-методичний центр «Охорона праці», консультативно-інформаційний центр з кадрових питань. Якщо раніше ми зверталися до роботодавців, пропонуючи їм професійно підготовлені кадри, то сьогодні работодавці звертаються до нас.


-
Які цілі ставить перед собою ваш ВНЗ?
-
Працювати якомога ефективніше для людей, які приходять до нас, щоб отримати освіту, готувати таких фахівців, на яких чекатимуть роботодавці, які будуть корисними передусім державі.


-
Ваші побажання майбутнім студентам?
-
Ласкаво просимо, приходьте, подивіться, відчуйте атмосферу. І якщо ви людина, яка прагне розвивати свій потенціал, то ви із задоволенням приєднаєтесь до нашої команди однодумців.


 
Станіслав САМОСЕНКОЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту